Укр Рус

Про звернення громадян
Стаття 3. Основні терміни, що вживаються в цьому ЗаконіСт. 3 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВРПід зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції , заяви і скарги.

Пропозиція - звернення громадян, де висловлюються порада, рекомендація щодо діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, посадових осіб, а також висловлюються думки щодо врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.

Заява - звернення громадян із проханням про сприяння реалізації закріплених Конституцією та чинним законодавством їх прав та інтересів або повідомлення про порушення чинного законодавства чи недоліки в діяльності підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, посадових осіб, а також висловлення думки щодо поліпшення їх діяльності. Клопотання - письмове звернення з проханням про визнання за особою відповідного статусу, прав чи свобод тощо.

Скарга - звернення з вимогою про поновлення прав і захист законних інтересів громадян, порушених діями , рішеннями державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, посадових осіб.

Стаття 1 2 3 4 5 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про звернення громадян Стаття 4. Рішення, дії (бездіяльність), які можуть бути оскаржені Про звернення громадян Стаття 5. Вимоги до звернення Про звернення громадян Про звернення громадян Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян Про звернення громадян Стаття 1. Звернення громадянДодати коментар до ст.3 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР