Укр Рус

Цивільний кодекс України
Стаття 146. Контроль за діяльністю виконавчого органу товариства з обмеженою відповідальністюСт. 146 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV1. Контроль за діяльністю виконавчого органу товариства з обмеженою відповідальністю здійснюється у порядку, встановленому статутом та законом.

2. Загальні збори товариства з обмеженою відповідальністю можуть формувати органи, що здійснюють постійний контроль за фінансово-господарською діяльністю виконавчого органу.

Порядок створення та повноваження контрольного органу встановлюються загальними зборами учасників товариства.

3. Для здійснення контролю за фінансовою діяльністю товариства з обмеженою відповідальністю згідно з рішенням його загальних зборів, а також в інших випадках, встановлених статутом і законом товариства, може призначатися аудиторська перевірка.

4. Порядок проведення аудиторських перевірок діяльності та звітності товариства з обмеженою відповідальністю встановлюється статутом товариства і законом.

На вимогу будь-кого з учасників товариства може бути проведено аудиторську перевірку річної фінансової звітності товариства із залученням професійного аудитора, не пов'язаного майновими інтересами з товариством чи з його учасниками.

Витрати, пов'язані з проведенням такої перевірки, покладаються на учасника, на вимогу якого проводиться аудиторська перевірка, якщо інше не встановлено статутом товариства.

5. Публічна звітність товариства з обмеженою відповідальністю про результати його діяльності не вимагається, крім випадків, встановлених законом.

Стаття 1 ...144 145 146 147 148 ...1308 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Цивільний кодекс України від 16.01.2003 № 435-IV 

Рекомендовані сторінки

Цивільний кодекс України Стаття 147. Перехід частки (її частини) учасника у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю до іншої особи Цивільний кодекс України Стаття 148. Вихід учасника із товариства з обмеженою відповідальністю Цивільний кодекс України Стаття 144. Статутний капітал товариства з обмеженою відповідальністю Цивільний кодекс України Стаття 145. Управління товариством з обмеженою відповідальністю Цивільний кодекс України Стаття 142. Договір про заснування товариства з обмеженою відповідальністюДодати коментар до ст.146 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV