Укр Рус

Цивільний кодекс України
Стаття 929. Договір транспортного експедируванняСт. 929 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV1. За договором транспортного експедирування одна сторона (експедитор) зобов'язується за плату і за рахунок другої сторони (клієнта) виконати або організувати виконання визначених договором послуг, пов'язаних з перевезенням вантажу.

Договором транспортного експедирування може бути встановлено обов'язок експедитора організувати перевезення вантажу транспортом і за маршрутом, вибраним експедитором або клієнтом, зобов'язання експедитора укласти від свого імені або від імені клієнта договір перевезення вантажу, забезпечити відправку і одержання вантажу, а також інші зобов'язання, пов'язані з перевезенням.

Договором транспортного експедирування може бути передбачено надання додаткових послуг, необхідних для доставки вантажу (перевірка кількості та стану вантажу, його завантаження та вивантаження, сплата мита, зборів і витрат, покладених на клієнта, зберігання вантажу до його одержання у пункті призначення, одержання необхідних для експорту та імпорту документів, виконання митних формальностей тощо).

2. Положення цієї глави поширюються також на випадки, коли обов'язки експедитора виконуються перевізником.

3. Умови договору транспортного експедирування визначаються за домовленістю сторін, якщо інше на встановлено законом, іншими нормативно-правовими актами.

Стаття 1 ...927 928 929 930 931 ...1308 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Цивільний кодекс України від 16.01.2003 № 435-IV 

Рекомендовані сторінки

Цивільний кодекс України Стаття 930. Форма договору транспортного експедирування Цивільний кодекс України Цивільний кодекс України Стаття 931. Плата за договором транспортного експедирування Цивільний кодекс України Стаття 927. Страхування вантажів, пасажирів і багажу Цивільний кодекс України Стаття 925. Пред'явлення претензій і позовів, що випливають із договору перевезенняДодати коментар до ст.929 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV