Укр Рус

Цивільний процесуальний кодекс України
Стаття 29. Цивільна процесуальна дієздатністьСт. 29 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV1. Здатність особисто здійснювати цивільні процесуальні права та виконувати свої обов'язки в суді (цивільна процесуальна дієздатність) мають фізичні особи, які досягли повноліття, а також юридичні особи.

2. Неповнолітні особи віком від чотирнадцяти до вісімнадцяти років, а також особи, цивільна дієздатність яких обмежена, можуть особисто здійснювати цивільні процесуальні права та виконувати свої обов'язки в суді у справах, що виникають з відносин, у яких вони особисто беруть участь, якщо інше не встановлено законом. Суд може залучити до участі в таких справах законного представника неповнолітньої особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.

3. У разі реєстрації шлюбу фізичної особи, яка не досягла повноліття, вона набуває цивільної процесуальної дієздатності з моменту реєстрації шлюбу. Цивільної процесуальної дієздатності набуває також неповнолітня особа, якій у порядку, встановленому цим Кодексом, надано повну цивільну дієздатність.

Стаття 1 ...27-1 28 29 30 31 ...419 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Цивільний процесуальний кодекс України від 18.03.2004 № 1618-IV 

Рекомендовані сторінки

Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 31. Процесуальні права та обов'язки сторін Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 30. Сторони Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 27. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 27-1. Забезпечення захисту прав малолітніх або неповнолітніх осіб під час розгляду справи Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 28. Цивільна процесуальна правоздатністьДодати коментар до ст.29 ЦПК від 18.03.2004 № 1618-IV