Укр Рус

Житловий Кодекс Української РСР
Стаття 61. Договір найму жилого приміщення. Укладення договору найму жилого приміщенняСт. 61 ЖКУ від 30.06.1983 № 5464-XКористування жилим приміщенням у будинках державного і громадського житлового фонду здійснюється відповідно до договору найму жилого приміщення.

Договір найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду укладається в письмовій формі на підставі ордера на жиле приміщення між наймодавцем - житлово-експлуатаційною організацією (а в разі її відсутності - відповідним підприємством, установою, організацією) і наймачем - громадянином, на ім'я якого видано ордер.

Типовий договір найму жилого приміщення, правила користування жилими приміщеннями, утримання жилого будинку і придомової території затверджуються Радою Міністрів Української РСР.

Умови договору найму жилого приміщення, що обмежують права наймача та членів його сім'ї порівняно з умовами, передбаченими законодавством Союзу РСР, цим Кодексом, Типовим договором найму жилого приміщення та іншими актами законодавства Української

РСР, є недійсними.

Стаття 1 ...59 60 61 62 63 ...193 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Житловий Кодекс Української РСР від 30.06.1983 № 5464-X 

Рекомендовані сторінки

Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні Стаття 15. Відповідальність за порушення вимог цього Закону  Житловий Кодекс Української РСР Житловий Кодекс Української РСР Стаття 63. Предмет договору найму жилого приміщення Житловий Кодекс Української РСР Стаття 62. Застосування правил цивільного законодавства Союзу РСР і Української РСР до відносин, що випливають з договору найму жилого приміщенняДодати коментар до ст.61 ЖКУ від 30.06.1983 № 5464-X