Укр Рус

Житловий Кодекс Української РСР
Стаття 61. Договір найму жилого приміщення. Укладення договору найму жилого приміщенняСт. 61 ЖКУ від 30.06.1983 № 5464-XКористування жилим приміщенням у будинках державного і громадського житлового фонду здійснюється відповідно до договору найму жилого приміщення.

Договір найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду укладається в письмовій формі на підставі ордера на жиле приміщення між наймодавцем - житлово-експлуатаційною організацією (а в разі її відсутності - відповідним підприємством, установою, організацією) і наймачем - громадянином, на ім'я якого видано ордер.

Типовий договір найму жилого приміщення, правила користування жилими приміщеннями, утримання жилого будинку і придомової території затверджуються Радою Міністрів Української РСР.

Умови договору найму жилого приміщення, що обмежують права наймача та членів його сім'ї порівняно з умовами, передбаченими законодавством Союзу РСР, цим Кодексом, Типовим договором найму жилого приміщення та іншими актами законодавства Української

РСР, є недійсними.

Стаття 1 ...59 60 61 62 63 ...193 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Житловий Кодекс Української РСР від 30.06.1983 № 5464-X 

Рекомендовані сторінки

Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні Стаття 15. Відповідальність за порушення вимог цього Закону  Житловий Кодекс Української РСР Стаття 62. Застосування правил цивільного законодавства Союзу РСР і Української РСР до відносин, що випливають з договору найму жилого приміщенняДодати коментар до ст.61 ЖКУ від 30.06.1983 № 5464-X