Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 10 ЗУ Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю від 18.05.2004 № 1727-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю
Стаття 10. Виплата державної соціальної допомоги

Державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державна соціальна допомога на догляд виплачуються щомісячно за поточний місяць.

Державна соціальна допомога на догляд, призначена особам, зазначеним у статті 7 цього Закону, виплачується незалежно від одержуваних ними інших видів допомоги, стипендій, аліментів або інших доходів.

Особам, які перебувають на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), виплачується 20 відсотків призначеного розміру державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю.

Різниця між розміром призначеної державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, які перебувають на повному державному утриманні у відповідній установі (закладі), і розміром державної соціальної допомоги, яка виплачується зазначеним особам відповідно до частини третьої цієї статті, перераховується установі (закладу), де перебуває особа, за її особистою письмовою заявою або заявою її законного представника. Зазначені кошти зараховуються на банківські рахунки цих установ (закладів) і спрямовуються виключно на поліпшення умов проживання в них зазначених осіб у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
{ Статтю 10 доповнено частиною четвертою згідно із Законом N 231-VII від 14.05.2013 }

Виплата державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю з урахуванням положень частин третьої та четвертої цієї статті здійснюється з першого числа місяця, що настає за місяцем, у якому особа зарахована на повне державне утримання.
{ Статтю 10 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом N 231-VII від 14.05.2013 }


Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті