Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 5 ЗУ Про особливості продажу пакетів акцій, що належать державі у статутному капіталі банків, у капіта від 15.03.2012 № 4524-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про особливості продажу пакетів акцій, що належать державі у статутному капіталі банків, у капіталізації яких взяла участь держава
Стаття 5. Стратегічні інвестори

1. Стратегічними інвесторами можуть бути банківські установи та/або банківські групи - резиденти або нерезиденти, міжнародні фінансові організації, які відповідають установленим Національним банком України вимогам щодо бездоганної ділової репутації та задовільного фінансового стану.

2. Стратегічними інвесторами не можуть бути особи, які на момент капіталізації банків державою володіли істотною участю в таких банках, та/або особи, які зареєстровані в державах, що включені Кабінетом Міністрів України до переліку офшорних зон, та державах, які внесені Групою з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (FATF) до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, а також радник з питань продажу пакетів акцій банків.

3. Стратегічні інвестори для подання заявки на участь у конкурсі зобов'язані отримати погодження Національного банку України стосовно набуття ними істотної участі у відповідному банку в порядку, встановленому статтею 34 Закону України "Про банки і банківську діяльність". Національний банк України розглядає документи, подані стратегічними інвесторами для одержання такого погодження, протягом одного місяця з дня отримання повного пакета відповідних документів.


Стаття 1 ...3 4 5 6 7 ...Прикінцеві та перехідні положення

Перейти до статті