Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 6 ЗУ Про участь громадян у охороні громадського порядку від 22.06.2000 № 1835-III


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону
Стаття 6. Реєстрація громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону набуває статусу юридичної особи з дати його державної реєстрації в порядку, визначеному Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

Для реєстрації громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону подаються рішення про його створення, підтримане відповідним органом Національної поліції чи підрозділом Державної прикордонної служби України, узгоджене з цими органами положення (статут), інформація про склад керівного органу, а також список членів формування.

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону у разі внесення змін до статутних документів повідомляє суб’єкта державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань у п’ятиденний строк з дня прийняття такого рішення.
{ Стаття 6 із змінами, внесеними згідно із Законом N 901-VIII від 23.12.2015; в редакції Закону N 835-VIII від 26.11.2015 }


Стаття 1 ...4 5 6 8 9 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті