Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 33 ЗУ Про загальнообов язкове державне соціальне страхування у звязку з тимчасовою втратою працездатно від 18.01.2001 № 2240-III


Втратив чинність


Про загальнообов язкове державне соціальне страхування у звязку з тимчасовою втратою працездатності
Стаття 33. Інформація про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням

1. Інформація у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, надається та використовується з дотриманням вимог, передбачених законодавством про інформацію. Страховик і страхувальники забезпечують конфіденційність такої інформації стосовно особистих даних застрахованих осіб.

2. Забороняється розголошувати без згоди застрахованої особи відомості про страховий стаж, результати її медичних обстежень, отримувані доходи, крім випадків, передбачених законом.

3. Органи Фонду зобов'язані роз'яснювати громадянам через засоби масової інформації права та обов'язки суб'єктів страхування за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням.

Стаття 1 ...31 32 33 34 35 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті