Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 12 ЗУ Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань від 03.11.2015 № 743-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
Стаття 12. Запобігання та усунення передумов корупційного впливу на результати офіційних спортивних змагань

1. Суб’єкти протидії корупційним правопорушенням, зазначені в пунктах 2 і 3 частини першої статті 9 цього Закону, повинні здійснювати антикорупційну експертизу нормативних актів, які вони ухвалюють. У разі виявлення в них положень, що можуть при їх застосуванні бути використані з метою корупційного впливу на результати офіційних спортивних змагань, зазначені суб’єкти зобов’язані невідкладно внести в нормативні акти відповідні зміни.  

 

2. У разі виявлення підозрілих ставок на спорт, зміст, структура та обсяг яких свідчать про наявність передумов корупційного впливу на результати офіційного спортивного змагання, зокрема шляхом проведення договірного поєдинку, що може надати будь-яким особам неправомірну вигоду, суб’єкти протидії корупційним правопорушенням встановлюють спостереження за таким поєдинком і за потреби проводять перевірку організації та проведення відповідного офіційного спортивного змагання, правомірності визначення його результатів.


Стаття 1 ...10 11 12 13 14 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті