Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 13 ЗУ Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань від 03.11.2015 № 743-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
Стаття 13. Повідомлення про факти корупційного впливу на результати офіційних спортивних змагань

1. Спортсмени, особи допоміжного спортивного персоналу, посадові особи у сфері спорту, інші особи, які здійснюють діяльність у сфері спорту, у тому числі представники засобів масової інформації, зобов’язані невідкладно повідомляти про відомі їм факти вчинення або підбурювання до вчинення корупційного впливу на результати офіційних спортивних змагань суб’єктам протидії корупційним правопорушенням.

 

2. Повідомлення, зазначене в частині першій цієї статті, може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) і підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, що можуть бути перевірені.

 

3. Суб’єкти протидії корупційним правопорушенням у разі отримання ними повідомлення про факти корупційного впливу на результати офіційних спортивних змагань невідкладно проводять перевірку повідомлення або інформують про нього осіб, уповноважених призначити перевірку, і приймають відповідне рішення за результатами перевірки повідомлення.

 

4. Суб’єкти протидії корупційним правопорушенням, зазначені в пунктах 2 і 3 частини першої статті 9 цього Закону, забезпечують умови для повідомлення про факти таких правопорушень у сфері спорту, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв’язку.


Стаття 1 ...11 12 13 14 15 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті