Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 14 ЗУ Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань від 03.11.2015 № 743-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
Стаття 14. Перевірка обставин впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань

1. За наявності підстав вважати, що офіційне спортивне змагання проведено чи буде проведене з порушенням правил чесної гри і корупційним впливом на його результати, зокрема шляхом проведення договірного поєдинку, суб’єкти протидії корупційним правопорушенням, до компетенції яких належать питання спортивної етики, здійснюють перевірку обставин такого змагання.

 

2. Порядок перевірки обставин впливу корупційних правопорушень на результати офіційного спортивного змагання встановлюється відповідними нормативними і методичними актами суб’єктів протидії корупційним правопорушенням, визначених у статті 9 цього Закону.

 

3. Особи, стосовно яких проводиться перевірка на предмет вчинення ними корупційного впливу на результати офіційного спортивного змагання, мають право оскаржувати в установленому порядку дії осіб, які проводять перевірку, та їхні висновки за результатами перевірки суб’єкта, який призначив перевірку, а у випадках, передбачених законом, - звертатися зі скаргою до суду.

 

4. Компетентні спортивні органи зобов’язані враховувати надані їм висновки за результатами перевірки під час остаточного визначення результатів офіційного спортивного змагання.


Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті