Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 15 ЗУ Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань від 03.11.2015 № 743-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
Стаття 15. Захист прав осіб, які надають допомогу в запобіганні корупційного впливу на результати офіційних спортивних змагань

1. Інформація про особу, яка повідомила про факти корупційного впливу на результати офіційного спортивного змагання, може бути розголошена лише за її згодою, крім випадків, встановлених законом.

 

2. Особу, яка повідомила про факти корупційного впливу на результати офіційного спортивного змагання, а також члена її сім’ї не може бути звільнено чи примушено до звільнення з роботи, навчання, притягнуто до дисциплінарної відповідальності, піддано з боку керівника, роботодавця або органів чи посадових осіб спортивних організацій іншим негативним заходам впливу (відмова у призначенні на вищу посаду, зменшення розміру заробітної плати, зниження кваліфікаційних розрядів, позбавлення звань тощо) у зв’язку із зазначеним повідомленням.

 

3. У випадках, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", здійснюються також інші заходи щодо захисту прав осіб, які повідомили про факти корупційного впливу.


Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті