Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 18 ЗУ Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань від 03.11.2015 № 743-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
Стаття 18. Усунення наслідків корупційного впливу на результати офіційних спортивних змагань

1. Спортсмени (спортивні команди) - учасники офіційних спортивних змагань (спортивного поєдинку, турніру), спортивні інтереси яких порушено внаслідок корупційного правопорушення, що вплинуло на результати цих змагань, можуть у порядку, встановленому нормативними актами компетентних спортивних організацій, вимагати скасування результатів або приведення їх в інший спосіб у відповідність із вимогами правил чесної гри.

 

2. Суб’єкти (фізичні і юридичні особи), права і законні інтереси яких порушено внаслідок корупційного впливу на результати офіційного спортивного змагання чи порушення заборони розміщення ставок на спорт, мають право на відновлення своїх прав і відшкодування шкоди, завданої внаслідок порушення їхніх прав і законних інтересів.

 

3. Шкода, завдана фізичній або юридичній особі, яка здійснює діяльність у сфері спорту, внаслідок незаконних рішень, дій чи бездіяльності суб’єктів протидії корупційним правопорушенням, зазначених у пунктах 1-3 частини першої статті 9 цього Закону, відшкодовується згідно із Законом України "Про запобігання корупції". 


Стаття 1 ...16 17 18 19 20 Прикінцеві положення

Перейти до статті