Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 6 ЗУ Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань від 03.11.2015 № 743-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 08.07.2019


Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань
Стаття 6. Правила чесної гри (Fair Play)

1. Спортивні змагання повинні відбуватися за правилами чесної гри. 

 

2. Правила чесної гри (Fair Play) - це загальновизнані у спортивному товаристві морально-етичні зобов’язання спортсменів, осіб допоміжного спортивного персоналу, які беруть безпосередню участь у спортивному змаганні, посадових осіб у сфері спорту строго дотримуватися правил змагань, не допускати заборонених прийомів і методів боротьби, грубощів, шахрайства, інших протиправних діянь як засобів досягнення спортивних результатів.

 

3. Спортсмени, особи допоміжного спортивного персоналу, які беруть участь у спортивному змаганні, посадові особи у сфері спорту повинні сумлінно виконувати свої спортивні, професійні та службові обов’язки, не допускати зловживань ними, не розголошувати і не використовувати в інший спосіб ексклюзивну спортивну інформацію, крім випадків, встановлених законом, утримуватися від виконання неправомірних рішень чи вказівок керівництва та від задоволення пропозицій інших осіб, що можуть протиправно вплинути на хід або результати офіційних спортивних змагань.


Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті