Постанова Центрвиборчком № 2019 від 23.10.2014 Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії \"Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)\" в одномандатному виборчому окрузі № 79 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 23 жовтня 2014 року № 2019


Про скасування реєстрації та реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" в одномандатному виборчому окрузі № 79 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

До Центральної виборчої комісії надійшла заява Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" разом з іншими документами про відкликання уповноважених осіб в одномандатному виборчому окрузі № 79 та реєстрацію інших кандидатур замість відкликаних на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 14 жовтня 2014 року № 1730 Іжка Дмитра Олексійовича та Кірова Діма Івановича зареєстровано уповноваженими особами Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" в одномандатному виборчому окрузі № 79.

Згідно з частиною десятою статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України" керівний орган політичної партії, який приймав рішення про затвердження уповноваженої особи партії, у будь-який час до дня голосування може прийняти рішення про відкликання уповноваженої особи політичної партії та про затвердження іншої кандидатури замість відкликаної. Відповідна заява разом з копією рішення та іншими документами подається до Центральної виборчої комісії у порядку, визначеному частинами третьою, шостою цієї статті.

Центральна виборча комісія встановила відповідність документів, поданих для реєстрації Марценюка В.І. та Притули М.І. уповноваженими особами Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" в одномандатному виборчому окрузі № 79, вимогам указаного Закону.

Враховуючи викладене, відповідно до частин другої, п’ятої - сьомої, десятої - дванадцятої статті 75 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію уповноважених осіб Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" Іжка Дмитра Олексійовича та Кірова Діма Івановича в одномандатному виборчому окрузі № 79 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

2. Зобов’язати Іжка Д.А. та Кірова Д.І. невідкладно повернути до Центральної виборчої комісії посвідчення уповноважених осіб.

3. Зареєструвати уповноважених осіб Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" Марценюка Володимира Івановича та Притулу Миколу Івановича в одномандатному виборчому окрузі № 79 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

4. Копію цієї постанови та посвідчення відповідних уповноважених осіб встановленої форми видати представнику Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

5. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


М.ОХЕНДОВСЬКИЙ