Ст. 220 КАС от 06.07.2005 № 2747-IV
Кодекс административного судопроизводства Украины
Статья 220.
Переведено на рус
Відтворення звукозапису, демонстрація відеозапису і їх дослідженняПереведено на рус
1. Відтворення звукозапису і демонстрація відеозапису проводяться в залі судового засідання або в іншому спеціально обладнаному для цього приміщенні з відображенням у протоколі судового засідання основних технічних характеристик обладнання та носіїв інформації і зазначенням часу відтворення (демонстрації). Після цього суд заслуховує пояснення учасників справи.
2. У разі необхідності відтворення звукозапису і демонстрація відеозапису можуть бути повторені повністю або у певній частині.
3. З метою з’ясування відомостей, що містяться у звуко- і відеозаписах, судом може бути залучено спеціаліста.
4. Під час дослідження звуко- чи відеозапису особистого характеру застосовуються правила цього Кодексу щодо дослідження змісту особистих паперів, листів, записів телефонних розмов, телеграм та інших видів кореспонденції.
Читать еще раз
Кодекс административного судопроизводства Украины Статья 219. Переведено на русДослідження речових та електронних доказів Рейс Кодекс административного судопроизводства Украины Статья 213. Переведено на русВикористання свідком письмових записів Заем Кодекс административного судопроизводства Украины Статья 212. Переведено на русПорядок допиту свідків