Постанова КМУ № 581 від 12.08.2015 Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту
Постанова КМУ № 581 від 12.08.2015 Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 12 серпня 2015 р. № 581
Київ
Про затвердження Порядку проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту
Відповідно до статті 35 Закону України “Про дорожній рух” Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, що додається.
Прем'єр-міністр України
А.ЯЦЕНЮК
Інд. 72
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 серпня 2015 р. № 581
ПОРЯДОК
проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту
1. Цей Порядок визначає основні завдання та процедуру проведення обов’язкового технічного контролю (далі - технічний контроль) транспортних засобів Національної гвардії, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, Держспецзв’язку, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (далі - транспортні засоби), зареєстрованих уповноваженими органами (підрозділами) Головного управління Національної гвардії, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецтрансслужби, Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС (далі - служба безпеки дорожнього руху).
2. Терміни, що вживаються в цьому Порядку, мають таке значення:
акт невідповідності технічного стану - документ, що містить дані про транспортний засіб, його власника, коди оцінки невідповідності, в якому відображені результати перевірки технічного стану транспортного засобу;
перевірка технічного стану транспортного засобу - процес визначення відповідності транспортного засобу встановленим до конструкції і технічного стану вимогам.
3. Технічному контролю підлягають легкові, вантажні, спеціалізовані автомобілі, тягачі колісні, тягачі-транспортери, трактори, шасі (автомобілів, спеціальних колісних машин, базового озброєння і техніки), майстерні рухомі для технічного обслуговування та ремонту, мотоцикли, причепи та напівпричепи, автобуси, вантажні та спеціалізовані автомобілі, що перевозять пасажирів (особовий склад) та небезпечні вантажі, що закріплені за органами, підрозділами, військовими частинами, формуваннями, закладами, установами та організаціями Національної гвардії, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, Держспецзв’язку, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (далі - органи, підрозділи, військові частини) і включені до річного плану експлуатації та ремонту автомобільної техніки.
4. Служба безпеки дорожнього руху складає графік проведення технічного контролю транспортних засобів органів, підрозділів, військових частин, який затверджується наказом відповідно командувача Національної гвардії, Голови Держприкордонслужби, Голови Держспецтрансслужби, Голови Держспецзв’язку, Голови ДСНС та в якому зазначаються мета, завдання, строки, місце і особовий склад, що залучається до його проведення.
5. Технічний контроль проводиться з такою періодичністю:
один раз на рік - для легкових, вантажних і спеціалізованих автомобілів, тягачів колісних, тягачів-транспортерів, тракторів, шасі (автомобілів, спеціальних колісних машин, базового озброєння і техніки), майстерень рухомих для технічного обслуговування та ремонту, мотоциклів, причепів та напівпричепів;
два рази на рік - для автобусів, вантажних і спеціалізованих автомобілів, що перевозять пасажирів (особовий склад) та небезпечні вантажі.
6. Транспортний засіб, який підлягає технічному контролю, повинен бути повністю укомплектований, заправлений експлуатаційними рідинами (згідно з експлуатаційною документацією виробника), не містити нашарувань бруду, що можуть вплинути на результати перевірки його технічного стану.
7. Технічний контроль проводиться після здійснення зовнішнього огляду з метою звірки ідентифікаційних номерів та номерних знаків транспортного засобу з даними реєстраційних документів, установлення комплектності та фіксації пошкоджень і включає перевірку технічного стану транспортного засобу, а саме: системи гальмового і рульового керування, зовнішніх світлових приладів, пневматичних шин та коліс, світлопропускання скла, газобалонного обладнання (за наявності), інших складових частин транспортного засобу, технічний стан яких може вплинути на безпеку дорожнього руху та навколишнє природне середовище.
У разі невідповідності ідентифікаційних номерів та (або) номерних знаків даним реєстраційних документів транспортного засобу технічний контроль не проводиться.
8. Технічний контроль проводиться посадовими особами служби безпеки дорожнього руху, якою зареєстровані транспортні засоби органів, підрозділів, військових частин на території їх автопарків з використанням матеріально-технічної бази та персоналу, що дає змогу перевірити технічний стан транспортних засобів щодо відповідності вимогам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.
Для проведення технічного контролю використовується таке обладнання:
прилади для визначення ефективності гальмової робочої системи;
прилади для вимірювання сумарного люфту в рульовому керуванні;
прилади для перевірки та регулювання параметрів зовнішніх світлових приладів;
прилади для визначення вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах двигуна або їх димності;
прилади для вимірювання коефіцієнта світлопропускання скла;
пристрої для вимірювання та регулювання тиску повітря в шинах;
пристрої для вимірювання висоти рисунка протектора шин;
піднімальні пристрої транспортних засобів, його осей (мостів), естакади або оглядові канави;
електронний детектор для перевірки наявності витоку газу із системи газобалонного обладнання.
9. Основними завданнями служби безпеки дорожнього руху під час проведення технічного контролю є:
установлення правомірності використання транспортних засобів, наявності технічних талонів транспортних засобів (далі - технічний талон), свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, визначення відповідності номерних знаків вимогам стандартів;
виявлення фактів пошкодження, підроблення або відсутності ідентифікаційних номерів складових частин транспортного засобу, порушення вимог щодо його переобладнання, порядку встановлення і використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв;
проведення перевірки відповідності конструкції, обладнання та технічного стану транспортного засобу вимогам законодавства у сфері безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.
10. Технічний контроль передбачає проведення посадовою особою служби безпеки дорожнього руху перевірки таких документів:
технічного талону транспортного засобу;
витягу з наказу начальника (командира) органу, підрозділу, військової частини про закріплення транспортних засобів за водіями;
дозволу на установлення і використання на транспортному засобі спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв;
свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.
11. На кожний транспортний засіб у разі отримання позитивного результату під час проведення технічного контролю посадова особа служби безпеки дорожнього руху складає протокол перевірки його технічного стану за формою згідно з додатком 1, який видається водієві транспортного засобу. У разі отримання негативного результату під час проведення технічного контролю видається акт невідповідності технічного стану транспортного засобу за формою згідно з додатком 2.
Обсяги перевірки технічного стану транспортного засобу та коди оцінки невідповідності технічного стану наведено в додатку 3.
12. Передбачені цим Порядком документи реєструються в порядку, який визначається відповідно МВС, Мінінфраструктури, Адміністрацією Держспецзв’язку.
13. Повторна перевірка технічного стану транспортного засобу проводиться після усунення невідповідності, виявленої під час попередньої перевірки.
14. Використання транспортного засобу, який не пройшов технічний контроль, забороняється.
15. За результатами технічного контролю посадовою особою служби безпеки дорожнього руху оформляється акт проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів органів, підрозділів, військових частин за формою згідно з додатком 4 у двох примірниках, один з яких зберігається в органах, підрозділах, військових частинах, а другий - у службі безпеки дорожнього руху органів, підрозділів, військових частин.
На підставі зазначеного акта видається наказ начальника (командира) органу, підрозділу, військової частини про результати проведення технічного контролю транспортних засобів.
16. Результати технічного контролю узагальнюються в службі безпеки дорожнього руху з метою визначення рівня справності транспортних засобів, установлення причин їх незадовільного технічного стану та вжиття заходів до проведення технічного контролю транспортних засобів, які не пройшли його в установлений строк.
Додаток 1
до Порядку
ПРОТОКОЛ № ХХХХХ-ХХ
перевірки технічного стану транспортного засобу
від ____ _____________ 20___ року
Дата проведення обов’язкового |
____ _____________ 20___ року |
Транспортний засіб належить ___________________________________________________
(найменування органу, підрозділу, військової частини)
Номер шасі (кузова, рами) ______________________________________________________
Категорія ____________________________________________________________________
Марка, модель ________________________________________________________________
Номерний знак _______________________________________________________________
Серія та номер технічного талона транспортного засобу ____________________________
________________________________________________________________________________
Дата відомчої реєстрації транспортного засобу ____________________________________
Найменування, дата і номер документа, яким переобладнання погоджено ________________________________________________________________________________
Суть переобладнання __________________________________________________________
Вміст оксиду вуглецю та вуглеводнів у відпрацьованих газах або рівень димності двигуна транспортного засобу _____________________________________________________________
Дата чергового проходження обов’язкового технічного контролю, не пізніше ________________________________________________________________________________
Посадова особа служби безпеки дорожнього руху __________________________________
________________________________________________________________________________
(найменування підрозділу служби безпеки дорожнього руху)
_______________________________ |
___________ (підпис) |
__________________________ |
М.П.
__________
Примітки: 1. Номер протоколу повинен послідовно складатися з п’ятизначного порядкового номера в журналі реєстрації, відділеного дефісом від двох останніх цифр числа поточного року.
2. Протокол складається українською мовою на аркуші паперу форматом
А4, поля: ліве - 20 міліметрів, верхнє, праве і нижнє - 5 міліметрів. Шрифт Times New Roman, розмір 10-14. Текст викладається із застосуванням засобів комп’ютерної та копіювально-розмножувальної техніки.
ПРОТОКОЛ
перевірки технічного стану транспортного засобу
Додаток 2
до Порядку
АКТ
невідповідності технічного стану транспортного засобу
№ ХХХХХ-ХХ
1. Дата складення акта ____ _____________ 20___ року
2. Мною, ____________________________________________________________________,
(посада, військове, спеціальне звання, прізвище, ініціали посадової
________________________________________________________________________________
особи служби безпеки дорожнього руху)
за участю посадових осіб органу, підрозділу, військової частини, відповідальних за використання транспортних засобів служби безпеки дорожнього руху, ________________________________________________________________________________
(посада, військове, спеціальне звання, прізвище, ініціали)
________________________________________________________________________________
проведено перевірку технічного стану транспортного засобу органу, підрозділу, військової частини ________________________________________________________________________
(умовне найменування)
3. Місце проведення технічного контролю транспортного засобу _____________________ ________________________________________________________________________________
4. Ідентифікаційні дані транспортного засобу
Номер позначки |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
VIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
(VIN - міжнародний ідентифікаційний номер транспортного засобу)
Категорія, марка, модель: ______________________________________________________
Номерний знак _______________________________________________________________
Номер шасі (рами), кузова ______________________________________________________
Дата виготовлення ____________________________________________________________
Дата відомчої реєстрації _______________________________________________________
Суть переобладнання __________________________________________________________
Дата і номер документа, яким переобладнання погоджено ___________________________
5. Технічний стан транспортного засобу
Оцінка невідповідності (зазначити коди) |
|
незначна |
небезпечна |
Під час перевірки технічного стану транспортного засобу виявлено
непередбачену кодами таку небезпечну для життя та здоров’я людей невідповідність технічного стану:_________________________________________________________________
(визначається у разі потреби)
Посадова особа служби безпеки дорожнього руху __________________________________
_____________________________________________________________________________
(найменування підрозділу служби безпеки дорожнього руху)
_________________________________ |
___________ (підпис) |
__________________________ |
М.П.
__________
Примітки: 1. Номер акта повинен послідовно складатися з п’ятизначного порядкового номера в журналі реєстрації, відділеного дефісом від двох останніх цифр числа поточного року.
2. Акт складається українською мовою на аркуші паперу форматом
А4, поля: ліве - 20 міліметрів, верхнє, праве і нижнє - 5 міліметрів. Шрифт Times New Roman, розмір 10-14. Текст викладається із застосуванням засобів комп’ютерної та копіювально-розмножувальної техніки.
Код |
Об’єкт і предмет перевірки технічного стану, визначення невідповідності |
Метод контролю |
Оцінка невідповідності |
|
незначна |
небезпечна |
|||
Гальмові системи |
||||
101 |
Технічний стан складових частин гальмової системи, відрегулювання механізмів: |
|||
101.020 |
відсутність вільного ходу органу (органів) привода гальмових механізмів |
органолептичний |
Х |
|
101.030 |
недостатність робочого ходу органу (органів) привода гальмових механізмів |
інструментальний |
Х |
|
101.040 |
відсутність протиковзкого покриття педалі, рукоятки, інших відповідних органів |
органолептичний |
Х |
|
101.050 |
наявність у несучій деталі тріщини, залишкової деформації, невідповідність її закріплення та способу проведення ремонту установленим вимогам, відсутність герметичності у: |
-“- |
Х |
|
101.051 |
- головному циліндрі, крані управління |
-“- |
Х |
|
101.052 |
- підсилювачі, регуляторі чи обмежувачі тиску повітря |
-“- |
Х |
|
101.053 |
- гальмовому механізмі |
-“- |
Х |
|
101.054 |
- гідроциліндрі, гальмовій камері |
-“- |
Х |
|
101.055 |
- гальмовому диску, гальмовому барабані |
-“- |
Х |
|
101.060 |
негерметичність мережі привода гальмової системи |
-“- |
Х |
|
101.070 |
сигналізування справними штатними засобами транспортного засобу про недостатній рівень робочого тиску |
-“- |
Х |
|
101.080 |
несправність манометра пневматичної мережі |
органолептичний |
Х |
|
101.090 |
сигналізування антиблокувальною гальмовою системою про її несправність |
-“- |
Х |
|
101.100 |
несправність пружинного енергоакумулятора |
-“- |
Х |
|
101.110 |
нефункціонування (несправність, відсутність) апарата підготовки повітря пневматичного привода |
-“- |
Х |
|
101.120 |
нефункціонування (несправність, відсутність) пристрою випуску конденсату з ресиверів |
-“- |
Х |
|
101.130 |
пошкодження трубопроводу (металевого, еластичного), наявність тріщини, не закріплено, змінено місце закріплення |
-“- |
Х |
|
101.140 |
нефункціонування гальмової системи причепа, напівпричепа в разі обриву магістралі живлення |
-“- |
Х |
|
101.150 |
відсутність, неприпустиме пошкодження страхувального пристрою з’єднань причепа, напівпричепа, який забезпечує аварійне загальмовування |
-“- |
Х |
|
101.160 |
відсутність, неприпустиме пошкодження з’єднувальних головок мереж гальмової системи тягача і причепа (напівпричепа) |
-“- |
Х |
|
101.900 |
наявність самовільно переобладнаної гальмової системи |
-“- |
Х |
|
102 |
Робоча гальмова система: |
|||
102.010 |
неможливість приведення гальмової системи в дію |
-“- |
Х |
|
102.020 |
відсутність гальмового зусилля на колесах |
-“- |
Х |
|
102.030 |
відсутність гальмового зусилля на колесах більше половини осей |
органолептичний |
Х |
|
102.040 |
відсутність відслідковуючої дії зміни зусилля натиску на педаль та відповідної зміни гальмової сили колісних механізмів |
-“- |
Х |
|
102.060 |
невідповідність значення питомої гальмової сили установленим вимогам |
інструментальний |
Х |
|
102.070 |
невідповідність значення гальмового шляху чи усталеного сповільнення установленим вимогам |
органолептичний |
Х |
|
102.080 |
невідповідність значення коефіцієнта нерівномірності дії гальмових сил однієї осі установленим вимогам |
інструментальний |
Х |
|
102.090 |
вихід транспортного засобу під час гальмування на дорозі за межі нормованої ширини смуги руху |
-“- |
Х |
|
103 |
Запасна (аварійна) гальмова система: |
|||
103.010 |
неможливість приведення запасної гальмової системи в дію |
-“- |
Х |
|
103.020 |
несправність запасної гальмової системи (якщо вона передбачена виробником) |
органолептичний |
Х |
|
103.010 |
неможливість сповільнення виокремленою запасною гальмовою системою руху транспортного засобу |
-“- |
Х |
|
104 |
Стоянкова гальмова система: |
|||
104.010 |
неможливість приведення стоянкової гальмової системи в дію |
-“- |
Х |
|
104.020 |
неможливість фіксування органу управління в положенні “увімкнено” |
-“- |
Х |
|
104.030 |
невідповідність питомої гальмової сили установленим вимогам |
інструментальний |
Х |
|
104.040 |
неможливість утримувати транспортний засіб нерухомо на дорозі з нормованим похилом |
-“- |
Х |
|
105 |
Допоміжна гальмова система: |
|||
105.010 |
неможливість приведення гальмової системи в дію |
органолептичний |
Х |
|
105.030 |
відсутність допоміжної гальмової системи (якщо вона передбачена виробником) |
-“- |
Х |
|
105.050 |
неможливість введення в дію допоміжної гальмової системи |
-“- |
Х |
|
105.070 |
неможливість допоміжної гальмової системи сповільнювати рух транспортного засобу |
-“- |
Х |
|
Система керування |
||||
201 |
Механізми системи керування: |
|||
201.010 |
тугий хід, стопоріння руху керма |
-“- |
Х |
|
201.020 |
встановлення з перекосом вала рульового механізму керма чи наявність надмірного люфту вала в підшипниках |
інструментальний |
Х |
|
201.030 |
наявність в несучій деталі тріщини, залишкової деформації, невідповідність установленим вимогам її закріплення та (або) способу проведення ремонту |
органолептичний |
Х |
|
201.040 |
незакріплення рульового механізма згідно з вимогами |
-“- |
Х |
|
201.050 |
втрата елементами конструкції, на яких закріплено рульовий механізм, несучої спроможності |
-“- |
Х |
|
201.060 |
невідповідність деталей з’єднання установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
201.070 |
надмірне зношення з’єднань |
інструментальний |
Х |
|
201.080 |
відсутність стопорних деталей з’єднань |
органолептичний |
Х |
|
201.090 |
відсутність функціональних елементів конструкції |
-“- |
Х |
|
201.100 |
відсутність протипилового кожуха або його пошкодження |
-“- |
Х |
|
201.110 |
обмеження кута повороту коліс непередбаченими конструкцією деталями |
-“- |
Х |
|
201.120 |
необмеження кута повороту коліс упорами згідно з вимогами |
-“- |
Х |
|
201.130 |
самовільне обертання коліс |
-“- |
Х |
|
201.140 |
наявність штатних сигналів про недоліки підсилювача керма |
-“- |
Х |
|
201.150 |
пошкодження (закручено, не закріплено, торкаються (можуть торкатися в робочому положенні) елементів конструкції) трубопроводів підсилювача керма, зміна місця закріплення |
-“- |
Х |
|
201.160 |
невідповідність установленим вимогам рівня робочої рідини підсилювача керма |
-“- |
Х |
|
201.170 |
підтікання робочої рідини через з’єднання гідросистеми підсилювача керма |
-“- |
Х |
|
201.900 |
самовільне переобладнання механізмів системи керування |
-“- |
Х |
|
202 |
Кермо та колонка керма: |
Х |
||
202.010 |
пошкодження, незакріплення, надмірний перекіс, неможливість фіксування в робочому положенні |
-“- |
Х |
|
202.900 |
самовільне переобладнання керма та (або) колонки керма |
-“- |
Х |
|
203 |
Підвіска та характеристики установки керованих коліс: |
|||
203.010 |
зруйнування деталей підвіски, наявність тріщин, незакріплення |
органолептичний |
Х |
|
203.020 |
невідповідність установленим вимогам кутів установки керованих коліс |
-“- |
Х |
|
203.900 |
самовільне переобладнання підвіски та установки керованих коліс |
-“- |
Х |
|
204 |
Поворотний механізм керованої осі причепа: |
|||
204.010 |
наявність в несучій деталі тріщини, залишкової деформації, невідповідність установленим вимогам її закріплення та (або) способу проведеного ремонту |
-“- |
Х |
|
204.020 |
тугий хід, стопоріння руху поворотного механізму осі причепа, невідповідність установленим вимогам кута повороту осі, відсутність засобів блокування повороту для руху заднім ходом |
-“- |
Х |
|
204.900 |
самовільне переобладнання механізму |
-“- |
Х |
|
Оглядовість з місця водія |
||||
301 |
Зона огляду з робочого місця водія: |
|||
301.010 |
наявність сторонніх предметів, що погіршують огляд з робочого місця водія чи відвертають його увагу |
-“- |
Х |
|
301.020 |
відсутність або невідповідність установленим вимогам засобів проти засліплення водія, засобів обігріву (обдуву) вітрового скла |
-“- |
Х |
|
302 |
Стекла: |
|||
302.010 |
відсутність маркування про безпечність скла |
-“- |
Х |
|
302.020 |
наявність на вітровому склі сколів чи тріщин в зоні дії склоочисників |
органолептичний |
Х |
|
302.030 |
невідповідність установленим вимогам коефіцієнта світлопропускання вітрового скла |
інструментальний |
Х |
|
302.040 |
невідповідність установленим вимогам коефіцієнта світлопропускання бічних стекол у зоні огляду з робочого місця водія вперед та в боки |
-“- |
Х |
|
302.050 |
відсутність, некомплектність чи несправність склоочисників |
органолептичний |
Х |
|
302.060 |
відсутність, несправність склоомивачів вітрового скла |
-“- |
Х |
|
303 |
Засоби заднього огляду: |
|||
303.010 |
відсутність зовнішнього дзеркала заднього огляду |
-“- |
Х |
|
303.020 |
відсутність внутрішнього дзеркала заднього огляду (якщо воно передбачено установленими вимогами) |
-“- |
Х |
|
303.030 |
пошкодження зовнішнього дзеркала заднього огляду, у зв’язку з чим обмежується оглядовість |
-“- |
Х |
|
303.040 |
неможливість регулювання зовнішнього дзеркала заднього огляду чи фіксування в робочому положенні |
-“- |
Х |
|
303.050 |
відсутність додаткового зовнішнього дзеркала з правого боку на транспортному засобі, призначеному для буксирування двох і більше причепів, або невідповідність такого дзеркала установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
303.060 |
відсутність або невідповідність установленим вимогам спеціальних пристроїв заднього огляду, що замінюють дзеркала |
-“- |
Х |
|
Зовнішні світлові прилади, електроустатковання |
||||
401 |
Фари дальнього світла: |
|||
401.010 |
відсутність або несправність |
органолептичний |
Х |
|
401.020 |
невідповідність кольору світла фар установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
401.030 |
невідповідність регулювання напрямку світла фар установленим вимогам |
інструментальний |
Х |
|
401.040 |
невідповідність світла фар установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
401.050 |
несправність сигналізатора увімкнення фар дальнього світла |
органолептичний |
Х |
|
402 |
Фари ближнього світла: |
|||
402.010 |
відсутність або несправність |
-“- |
Х |
|
402.020 |
невідповідність кольору світла фар установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
402.030 |
невідповідність регулювання напрямку світла фар установленим вимогам |
інструментальний |
Х |
|
402.040 |
невідповідність світлорозподілу установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
402.060 |
застосування газорозрядних джерел світла без автоматичного коректора нахилу фар та без пристроїв для очищення скла фар (або таких, що не діють) |
органолептичний |
Х |
|
403 |
Передні, задні, бічні габаритні, контурні ліхтарі: |
|||
403.010 |
відсутність або несправність |
-“- |
Х |
|
403.020 |
невідповідність кольору світла фар вимогам виробника |
-“- |
Х |
|
404 |
Ліхтарі гальмування (“стоп-сигнали”): |
|||
404.010 |
відсутність або несправність у разі приведення в дію робочої гальмової системи |
-“- |
Х |
|
404.020 |
невідповідність кольору світла фар установленим вимогам |
органолептичний |
Х |
|
404.030 |
переривчастість режиму світлової дії робочої гальмової системи |
-“- |
Х |
|
405 |
Покажчики поворотів, аварійна сигналізація: |
|||
405.010 |
відсутність або несправність |
-“- |
Х |
|
405.020 |
невідповідність кольору світла фар установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
405.030 |
невідповідність режиму роботи установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
405.040 |
несинхронність дії покажчиків повороту та бічних повторювачів повороту в разі увімкнення аварійної сигналізації |
-“- |
Х |
|
405.050 |
несправність сигналізатора дії покажчиків повороту |
-“- |
||
406 |
Протитуманні фари: |
|||
406.010 |
відсутність або несправність |
-“- |
Х |
|
406.020 |
невідповідність кольору світла фар установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
406.030 |
невідповідність кута нахилу світла фар установленим вимогам |
інструментальний |
Х |
|
406.040 |
невідповідність світла установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
406.050 |
відсутність синхронного вмикання задньої фари з увімкненням фар ближнього або дальнього світла або передніх протитуманних фар |
органолептичний |
Х |
|
407 |
Ліхтар заднього ходу: |
|||
407.010 |
відсутність або несправність у разі увімкнення передачі заднього ходу |
-“- |
Х |
|
407.020 |
невідповідність кольору світла фар установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
408 |
Ліхтарі освітлення заднього номерного знака: |
|||
408.010 |
відсутність або несправність у разі увімкнення габаритних ліхтарів |
органолептичний |
Х |
|
408.020 |
невідповідність кольору світла фар установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
409 |
Світловідбивні пристрої: |
|||
409.010 |
відсутність |
-“- |
Х |
|
409.020 |
невідповідність кольору світла фар установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
409.030 |
невідповідність форми вимогам, установленим до певної категорії транспортного засобу |
-“- |
Х |
|
410 |
Електричні з’єднання тягача з причепом (напівпричепом): |
|||
410.010 |
пошкодження ізоляції провідників |
-“- |
Х |
|
410.020 |
несумісність розетки та вилки, невідповідність контактів вимогам за призначенням |
-“- |
Х |
|
411 |
Загальний технічний стан зовнішніх світлових приладів: |
|||
411.010 |
наявність на функціональних поверхнях зовнішніх світлових приладів тріщин, нанесення тонувального покриття, лакофарбового покриття, незакріплення приладів |
-“- |
Х |
|
411.900 |
самовільне переобладнання зовнішніх світлових приладів |
-“- |
Х |
|
412 |
Електрична мережа: |
|||
412.010 |
пошкодження ізоляції провідників |
-“- |
Х |
|
412.020 |
ізоляція провідників, джгутів торкається гострих елементів конструкції |
-“- |
Х |
|
412.030 |
незакріплення провідників, джгутів |
-“- |
Х |
|
412.040 |
застосовання нештатних запобіжників або установлення сторонніх предметів |
органолептичний |
Х |
|
413 |
Акумуляторна батарея: |
|||
413.010 |
незакріплення, наявність тріщин корпуса, протікання електроліта |
-“- |
Х |
|
413.020 |
незатягнення клемів виводів, наявність корозійних пошкоджень |
-“- |
Х |
|
413.030 |
поєднання в одній мережі батареї різних типів, ємностей |
-“- |
Х |
|
Пневматичні шини і колеса |
||||
501 |
Пневматичні шини: |
|||
501.010 |
невідповідність кількості шин установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
501.020 |
невідповідність застосованої відновленої шини установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
501.040 |
невідповідність типу конструкції, типу рисунка протектора, напряму обертання установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
501.060 |
невідповідність розміру, індексу несучої спроможності, символу категорії максимальної швидкості установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
501.080 |
наявність у шинах пошкоджень (порізи, розриви тощо), що оголюють корд, розшарування в протекторі та (або) боковині, невідповідність висоти малюнка протектора установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
502 |
Колеса з установленими на них шинами: |
|||
502.010 |
невідповідність кількості коліс установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
502.020 |
застосування для установки і закріплення коліс, між дисками здвоєних коліс непередбачених деталей |
-“- |
Х |
|
502.030 |
відсутність або невідповідність установленим вимогам деталей для закріплення коліс |
органолептичний |
Х |
|
502.040 |
застосування для установки пневматичної шини не передбачених установленими вимогами деталей |
-“- |
Х |
|
502.050 |
тріщини диска, обода |
-“- |
Х |
|
Двигун та його системи |
||||
601 |
Система живлення паливом: |
|||
601.010 |
невідповідність комплектності, місця установки, закріплення установленим вимогам, порушення герметичності складових частин |
-“- |
Х |
|
602 |
Система випуску та нейтралізації газів: |
|||
601.020 |
невідповідність комплектності, місця установки, закріплення, герметичності складових частин (елементи глушників, систем нейтралізації спалин, систем вибіркової каталітичної нейтралізації сечовиною, систем рециркуляції газів та уловлювання парів, систем вентиляції картера, фільтрів видалення сажі, окремих датчиків) установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
601.021 |
відключення нейтралізаторів і системи нейтралізації від процесів нейтралізування шкідливих викидів |
-“- |
Х |
|
603 |
Бортова система діагностування: |
|||
603.050 |
наявність сигналу про істотні (згідно з експлуатаційною документацією транспортного засобу недоліки технічного стану) |
-“- |
Х |
|
Газобалонне обладнання |
||||
701 |
Маркування: |
|||
701.010 |
непідтвердження документально правомірності встановлення газобалонного обладнання |
органолептичний |
Х |
|
701.020 |
невідповідність маркування балона, знаків безпеки установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
701.030 |
відсутність знаків небезпеки на транспортному засобі з газобалонним обладнанням, ідентифікаційних табличок транспортного засобу категорій М2 і М3 з газобалонним обладнанням |
-“- |
Х |
|
701.040 |
застосування балона, що не призначений для використання у складі газобалонного обладнання транспортного засобу |
-“- |
Х |
|
702 |
Газовий балон та його обладнання: |
|||
702.010 |
прострочено проведення технічного огляду балона відповідно до законодавства |
-“- |
Х |
|
702.020 |
невідповідність установки балона вимогам щодо закріплення його нерухомо поза моторним відділенням, у відповідному положенні згідно з вимогами, без контакту з металевими складовими частинами транспортного засобу (крім деталей закріплення), орієнтації циліндричного балона відносно осі транспортного засобу, конструкції і кількості кріпильних елементів, захисту балона і балонної арматури від дії вантажу, захисту металосклопластикового балона від дії сонячних променів, пошкодження гравієм, щебенем та речовинами для протидії заледенінню дорожнього покриття, а також відстані від балона до поверхні дороги, відсутність зменшення повздовжньої прохідності та кутів в’їзду і з’їзду транспортного засобу |
-“- |
Х |
|
702.040 |
невідповідність газонепроникного кожуха вимогам щодо поперечного перерізу каналу виводу в атмосферу, його орієнтації та місця виведення |
органолептичний |
Х |
|
702.060 |
обладнання балона автоматичним обмежувачем рівня наповнення зрідженого нафтового газу, призначеним для балона іншої конструкції |
-“- |
Х |
|
703 |
Газопроводи: |
|||
703.010 |
невідповідність матеріалу, діаметра, товщини стінки, покриття газопроводу установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
703.020 |
наявність у газопроводі зварних, паяних, нарізних з’єднань або його пошкодження |
-“- |
Х |
|
703.030 |
невідповідність установки газопроводу вимогам щодо заборони контакту з металевими складовими частинами, зокрема в місцях закріплення без захисних прокладок, відсутність в місцях дії піднімальних пристроїв транспортного засобу та в пасажирському салоні або замкненому просторі багажного (вантажного) відділення, а також захисту газонепроникним кожухом |
-“- |
Х |
|
703.050 |
наявність у пасажирському салоні чи замкненому просторі багажного чи вантажного відділення з’єднань газопроводів, за винятком з’єднань із газонепроникним кожухом та з’єднань із заправним блоком, якщо ці з’єднання оснащено захисним покриттям, тривким до дії зрідженого нафтового газу (стисненого природного газу), а будь-який витік газу відбувається безпосередньо в атмосферу |
-“- |
Х |
|
703.070 |
протіканя через газопровід струму для живлення складових частин електрообладнання |
органолептичний |
Х |
|
704 |
Газова апаратура і заправний вузол: |
|||
704.010 |
невідповідність складу комплекту газобалонного обладнання установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
704.030 |
незахищеність електрообладнання газобалонного обладнання щонайменше одним запобіжником від перевантаження, який можливо замінити без використання інструмента |
-“- |
Х |
|
704.050 |
встановлення апаратури з порушенням вимог щодо відстані між складовими частинами та випускним трактом без теплових екранів, закріплення і кріпильних елементів, захисту від ушкодження, невстановлення в пасажирському салоні |
-“- |
Х |
|
704.070 |
встановлення заправного вузла з порушенням вимог щодо оснащення його щонайменше одним зворотним клапаном для заправлення зрідженим нафтовим газом, винесення на зовнішній бік транспортного засобу, закріплення, захисту від дії бруду, вологи, а також розміру виступання його ззовні |
-“- |
Х |
|
705 |
Газобалонне обладнання транспортного засобу категорій М2 і М3: |
|||
705.010 |
установлення балона не на унормованій відстані від переднього та заднього габариту транспортного засобу |
органолептичний |
Х |
|
705.020 |
невідповідність транспортного засобу документам на його переобладнання щодо зменшення пасажиромісткості |
-“- |
Х |
|
706 |
Функціонування: |
|||
706.010 |
порушення вимог функціонування газобалонного обладнання щодо герметичності, припинення подачі газу з вимкненням системи запалювання, обмеження максимального тиску |
-“- |
Х |
|
706.050 |
необладнання двигуна, крім газодизеля та двигунів із системами впорскування бензину безпосередньо в камеру згоряння, системою перемикання на різні види палива, яка унеможливлює подачу в двигун більше ніж одного виду палива |
-“- |
Х |
|
Чинники, характеристики негативного впливу на навколишнє природне середовище |
||||
801 |
Вміст у спалинах монооксиду вуглецю, вуглеводнів та димність спалин: |
|||
801.010 |
невідповідність об’ємної концентрації монооксиду вуглецю установленим вимогам |
інструментальний |
Х |
|
801.030 |
невідповідність об’ємної концентрації вуглеводнів установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
801.050 |
невідповідність димності установленим вимогам |
інструментальний |
Х |
|
802 |
Рівень звуку: |
|||
802.070 |
втрата, пошкодження, несправність глушників, резонаторів випуску стисненого повітря гальмової системи |
органолептичний |
Х |
|
802.080 |
втрата, пошкодження, несправність глушників системи випуску двигуна |
-“- |
Х |
|
803 |
Витік експлуатаційних рідин: |
|||
803.090 |
витік рідини крізь з’єднання, які не ущільнено, внаслідок пошкодження складових частин транспортного засобу |
-“- |
Х |
|
Інші елементи, які впливають на безпечність транспортного засобу |
||||
901 |
Пасажиромісткість, сидіння, ремені безпеки: |
|||
901.010 |
невідповідність загальної кількості місць для пасажирів, пасажирських сидінь та їх розміщення установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
901.020 |
невідповідність конструкції та закріплення сидінь водія, пасажирів установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
901.040 |
невідповідність конструкції, кількості, технічного стану ременів безпеки та елементів їх кріплень установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
902 |
Замки дверей, бортів кузова: |
|||
902.010 |
невідповідність конструкції, кількості, функціонування установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
903 |
Бампери: |
|||
903.010 |
відсутність переднього, заднього бампера, самовільна зміна конструкції, незакріплення згідно з вимогами |
-“- |
Х |
|
904 |
Захисний пристрій: |
|||
904.010 |
відсутність заднього захисного пристрою, самовільна зміна конструкції, незакріплення згідно з вимогами |
органолептичний |
Х |
|
904.020 |
відсутність бокового захисного пристрою або втрата через пошкодження його енергопоглинальних властивостей, самовільна зміна конструкції |
-“- |
Х |
|
905 |
Рама, кузов, інші несучі елементи: |
|||
905.010 |
наявність зломів, тріщин, наскрізних корозійних пошкоджень, тріщин зварних несучих швів або непридатність їх до виконання функцій за призначенням |
-“- |
Х |
|
905.060 |
відсутність болта або інших кріпильних деталей з’єднань несучих елементів або невідповідність їх установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
906 |
Сідельно-зчіпний пристрій, шворінь напівпричепа: |
|||
906.010 |
відсутність маркування відповідно до установлених вимог |
-“- |
Х |
|
906.030 |
перевищення граничного значення зносу, пошкодження складових частин, що взаємодіють із шворнем напівпричепа, незатягнення чи втрата кріпильних деталей |
органолептичний, інструментальний |
Х |
|
906.060 |
невідповідність замкового пристрою установленим вимогам |
органолептичний |
Х |
|
906.080 |
перевищення граничного значення зносу шворня |
органолептичний, інструментальний |
Х |
|
907 |
Передній, задній буксирувальний пристрій: |
|||
907.010 |
відсутність або пошкодження із втратою несучої спроможності |
органолептичний |
Х |
|
907.030 |
пошкодження пружних елементів (демпферів) |
-“- |
Х |
|
907.060 |
відсутність елементів блокування чи стопоріння замкових пристроїв |
-“- |
Х |
|
908 |
Вантажна платформа, вантажний кузов: |
|||
908.010 |
незакріплення платформи, кузова |
-“- |
Х |
|
908.020 |
наскрізне пошкодження, зокрема корозією, днища, стінок, несучих елементів |
-“- |
Х |
|
908.030 |
пошкодження каркаса, тента, замків, бокових відбійних брусів, наявність гострих крайок, незакріплення згідно з установленими вимогами |
-“- |
Х |
|
908.060 |
неможливість забезпечення замком відкидного борта його фіксації, блокування або стопоріння |
-“- |
Х |
|
908.080 |
нефункціонування або функціонування з порушенням вимог пристрою автоматичного управління замком борта самоскида, відсутність упору проти довільного опускання кузова самоскида |
-“- |
Х |
|
908.090 |
незакріплення навантажувально-розвантажувальних пристроїв, нефункціонування їх приводу, застосування електроживлення високої напруги |
-“- |
Х |
|
910 |
Пасажирський кузов, кабіна: |
|||
910.010 |
незакріплення кузова згідно з установленими вимогами |
-“- |
Х |
|
910.020 |
наскрізне пошкодження, зокрема корозією, днища, стінок, кожуха колеса, елементів зовнішньої обшивки, несучих елементів |
органолептичний |
Х |
|
910.050 |
відсутність маркування, втрата елементів механізмів відкриття (відчинення) аварійних дверей, люків |
-“- |
Х |
|
910.080 |
відсутність можливості зачинити двері |
-“- |
Х |
|
910.090 |
несправність засобів обігріву |
-“- |
Х |
|
910.100 |
неможливість фіксування кабіни в робочому та (або) транспортному положеннях механізмом підіймання-опускання перекидної кабіни, відсутність обмежувача кута нахилу кабіни, елементів підвіски |
-“- |
Х |
|
910.110 |
заблокування аварійного люка від відкриття, відсутність механізмів фіксації, рукоятки |
-“- |
Х |
|
910.120 |
неможливість фіксування капота в транспортному положенні |
-“- |
Х |
|
910.130 |
відсутність засобів виймання скла вікон в аварійній ситуації відповідно до установлених вимог |
-“- |
Х |
|
910.140 |
відсутність написів або інформаційних табличок для користувача аварійним виходом |
-“- |
Х |
|
911 |
Запасне колесо: |
|||
911.030 |
незакріплення запасного колеса згідно з установленими вимогами |
-“- |
Х |
|
911.050 |
несправність засобів механізації підіймання-опускання колеса |
-“- |
Х |
|
912 |
Силова передача і її механізми управління: |
|||
912.010 |
відсутність усіх елементів підвіски складових частин (редуктор, карданна або бортова передача, варіатор), захисних щитків або невідповідність їх установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
913 |
Мости, осі: |
|||
913.010 |
наявність на балці осі (моста) тріщин, надмірних згинів, заварених (запаяних) тріщин |
органолептичний |
Х |
|
913.030 |
наявність на несучих елементах підвіски пошкоджень, тріщин, надмірної залишкової деформації |
-“- |
Х |
|
913.060 |
наявність на елементах поворотної цапфи пошкоджень, тріщин, надмірної залишкової деформації, тугого ходу |
-“- |
Х |
|
913.080 |
пошкодження пневморесор, заблокування, установлення з порушенням вимог |
-“- |
Х |
|
913.090 |
пошкодження гасника коливань, витікання робочої рідини |
-“- |
Х |
|
914 |
Засоби фіксації, дублювання зчіпних пристроїв причепів: |
|||
914.010 |
відсутність або невідповідність установленим вимогам засобів фіксації опори дишла причепа, дублювання зчіпного пристрою у разі аварійного від’єднання причепа (страхувальні троси, ланцюги або аналогічні конструкції, елементи їх закріплення) |
-“- |
Х |
|
914.030 |
відсутність або невідповідність вимогам засобів фіксації механізму повороту передньої осі причепа |
-“- |
Х |
|
914.040 |
неможливість фіксування виносної або висувної опори (аутригера) в транспортному положенні, фіксування та закріплення відокремлюваної від транспортного засобу додаткової опори (підкладки) для виносної опори в транспортному положенні або невідповідність механізму їх фіксації установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
914.050 |
неможливість фіксування рухомих елементів устатковання (поворотних платформ, стріл, вантажопідіймальних пристроїв, інших робочих органів) в транспортному положенні згідно з вимогами |
органолептичний |
Х |
|
914.060 |
відсутність, неможливість фіксування у транспортному положенні опорного обладнання напівпричепа |
-“- |
Х |
|
915 |
Прилади: |
|||
915.010 |
нефункціонування тахографа |
-“- |
Х |
|
915.020 |
відсутність спідометра (якщо він передбачений вимогами) або його нефункціонування, неопломбування (якщо передбачено вимогами) |
-“- |
Х |
|
915.030 |
відсутність таксометра (якщо він передбачений вимогами) або його нефункціонування, неопломбування |
-“- |
Х |
|
916 |
Устатковання: |
|||
916.020 |
відсутність противідкотних упорів, їх пошкодження, невідповідність конструкції установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
916.030 |
відсутність або несправність звукового сигналу, сирени або горна згідно з вимогами |
-“- |
Х |
|
916.040 |
відсутність аптечки |
-“- |
Х |
|
916.050 |
відсутність вогнегасника |
-“- |
Х |
|
Додаткова перевірка транспортного засобу категорій М2 і M3 (автобуси) |
||||
1001 |
Конструкція автобуса, його складові частини: |
|||
1001.010 |
невідповідність конструкції пасажирських, аварійних дверей вимогам щодо відчинення зсередини і ззовні засобом включення-виключення дверей та (або) дистанційного управління |
органолептичний |
Х |
|
1001.020 |
відсутність, невідповідність вимогам захисних пристроїв механізмів дверей |
-“- |
Х |
|
1001.030 |
відсутність, невідповідність вимогам засобів контролю за зачиненням дверей, захисних пристроїв механізмів дверей |
-“- |
Х |
|
1001.050 |
невідповідність аварійного виходу, доступу до нього установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
1001.070 |
невідповідність покриття підлоги вимогам (створює небезпеку спіткнутися, посковзнутися) |
-“- |
Х |
|
1001.100 |
невідповідність сидіння для пасажирів, членів екіпажу установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
1001.110 |
невідповідність кількості поручнів, їх розташування та технічного стану установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
1001.150 |
відсутність або нефункціонування світлосигнальної, акустичної відеосистеми спілкування водій - пасажир, водій - член екіпажу відповідно до вимог |
-“- |
Х |
|
1001.190 |
відсутність, несправність засобів внутрішнього освітлення відповідно до вимог |
-“- |
Х |
|
1002 |
Написи, маркування: |
|||
1001.220 |
невідповідність вимогам написів, позначок входу-виходу або відсутність написів щодо входу-виходу, пасажиромісткості, покажчика місця розташування медичної аптечки, вогнегасника |
-“- |
Х |
|
Додаткова перевірка автобуса, призначеного для перевезення школярів |
||||
1101 |
Конструкція автобуса, його складові частини: |
|||
1101.010 |
неможливість управляти з місця водія відчиненням дверей та заблоковувати їх, заблоковані двері не відчиняються засобами аварійного відчинення, автоматичне блокування дверей самовільно знімається на швидкості руху більш як 5 кілометрів на годину, наявність можливості зрушення автобуса з місця з відчиненими дверима, несправність у разі відчинення дверей переривистої акустичної сигналізації, звук якої не проникає всередину автобуса |
органолептичний |
Х |
|
1101.040 |
неможливість супроводжувати задній хід автобуса акустичним сигналом відповідно до вимог |
-“- |
Х |
|
1101.070 |
відсутність на сидіннях, що межують з проходом, бокових елементів для утримання пасажирів (якщо це передбачено вимогами) |
-“- |
Х |
|
1102 |
Спеціальне обладнання: |
|||
1102.020 |
відсутність, невідповідність вимогам конструкції ременів безпеки пасажирів |
-“- |
Х |
|
1102.030 |
відсутність чи несправність внутрішніх дзеркал спостереження за пасажирами з місця водія, з місця особи, що супроводжує пасажирів (якщо це передбачено вимогами) |
-“- |
Х |
|
1102.040 |
відсутність, несправність засобів зв’язку для сигналізації водієві з місця пасажира чи особи, що супроводжує пасажирів, про вимогу щодо зупинки |
органолептичний |
Х |
|
1102.080 |
відсутність або несправність обмежувача швидкості та відповідної сигналізації, тахографа |
-“- |
Х |
|
Додаткова перевірка автомобіля швидкої медичної допомоги |
||||
1401 |
Спеціальне устатковання: |
|||
1401.010 |
відсутність, невідповідність вимогам щодо закріплення в транспортному положенні спеціального обладнання |
-“- |
Х |
|
1401.020 |
відсутність, невідповідність вимогам окремого вимикача додаткової акумуляторної батареї |
-“- |
Х |
|
1401.040 |
відсутність, невідповідність вимогам перетворювача постійного струму базового автомобіля в змінний струм напругою 220 В, частотою 50 Гц |
-“- |
Х |
|
1401.050 |
можливість здійснення пуску двигуна і руху в разі, коли спеціальне устатковання живить зовнішнє джерело |
-“- |
Х |
|
1401.060 |
відсутність у додаткових електричних систем живлення спеціального устатковання окремих запобіжників або відповідних електронних пристроїв |
-“- |
Х |
|
1401.070 |
використання кузова, елементів шасі як “заземлення” додаткових електричних систем |
-“- |
Х |
|
1401.080 |
неможливість зафіксування дверей медичного салону у відчиненому положенні, попередження водієм з допомогою аудіо- та (або) візуального сигналу про відчинення дверей медичного салону |
-“- |
Х |
|
1401.090 |
потрапляння спалин у систему вентилювання-обігрівання медичного салону крізь нещільності |
органолептичний |
Х |
|
Додаткова перевірка великогабаритного, великовагового транспортного засобу |
||||
1501 |
Укомплектованість: |
|||
1501.010 |
відсутність, невідповідність вимогам комплекта противідкотних упорів, попереджувальних конусів, знаків об’їзду, протиковзких ланцюгів пневматичних шин автомобіля-тягача та причепів |
-“- |
Х |
|
1501.010 |
відсутність, невідповідність вимогам жорсткого буксира, миготливого ліхтаря червоного кольору або знака аварійної зупинки, жилета оранжевого кольору із світловідбивними елементами |
-“- |
Х |
|
1501.010 |
відсутність, невідповідність вимогам розпізнавального знака обмеження швидкості, переднього та заднього сигнальних щитків “Негабаритний вантаж” |
-“- |
Х |
|
1501.010 |
відсутність достатньої кількості чи невідповідність вимогам ліхтарів переднього білого та заднього червоного кольору для установлення на крайніх габаритних частинах негабаритного вантажу |
-“- |
Х |
|
1501.010 |
відсутність, невідповідність вимогам знака “Довгомірний транспортний засіб” та ліхтарів білого, червоного та оранжевого кольору або непристосованість їх і транспортного засобу для установлення відповідно спереду, ззаду і з боків засобу |
органолептичний |
Х |
|
1501.010 |
відсутність, невідповідність вимогам щодо конструкції та установки дзеркал заднього виду |
-“- |
Х |
|
1502 |
Кольорографічне маркування: |
|||
1502.010 |
відсутність, невідповідність установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
Додаткова перевірка транспортних засобів категорій FL, OX, AT, EX/II, EX/III, які призначено або пристосовано для перевезення небезпечних вантажів |
||||
1601 |
Конструкція, укомплектованість: |
|||
1601.010 |
непідтвердження характеристик спеціального обладнання транспортного засобу для перевезення небезпечних вантажів офіційними документами відповідно до законодавства, строк дії офіційних документів вичерпано, зазначення в офіційних документах інших транспортних засобів |
-“- |
Х |
|
1601.020 |
невідповідність конструкції базового транспортного засобу (його складових частин) установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
1601.040 |
невідповідність інформаційних табличок про небезпечні вантажі за кількісним та якісним складом, розмірами та місцем установлення вимогам |
-“- |
Х |
|
1601.060 |
невідповідність транспортного засобу установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
1601.080 |
невідповідність комплекта спеціального обладнання (противідкотні упори, засоби пожежогасіння, конуси із світловідбивною поверхнею, миготливі ліхтарі жовтого кольору з автономним живленням, знаки аварійної зупинки, жилети із світловідбивними елементами, переносні ліхтарі) установленим вимогам |
органолептичний |
Х |
|
1601.100 |
невідповідність складових частин електромережі за конструкцією, виконанням і місцем установки установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
1601.120 |
невідповідність гальмових систем (робочої, стоянкової, тривалої дії (“зносотривка”), аварійної) спеціальним вимогам |
-“- |
Х |
|
1601.140 |
відсутність пристроїв обмеження швидкості, невідповідність установленим вимогам |
-“- |
Х |
|
1602 |
Перевірка технічного стану транспортних засобів окремих категорій: |
-“- |
||
1602.010 |
невідповідність вимогам, установленим до транспортних засобів категорій EX/II та EX/III, щодо місця установки опалювального пристрою та функціонування його вимикача, вимикання електрообладнання |
-“- |
Х |
|
1602.030 |
невідповідність транспортного засобу закритого типу категорії EX/II вимогам щодо дверей, вікон, кришок |
-“- |
Х |
|
1602.060 |
невідповідність вимогам щодо дверей та їх запірних пристроїв транспортного засобу незакритого типу категорії EX/III |
-“- |
Х |
|
1602.080 |
невідповідність транспортних засобів категорій FL, OX та AT вимогам щодо технічного стану елементів закріплення спеціальних засобів, призначених для розміщення вантажу, заднього захисного пристрою, вимикача нагрівального пристрою |
-“- |
Х |
|
1602.100 |
невідповідність транспортного засобу, який призначено для перевезення самореактивних речовин класу небезпеки 4.1 та органічних пероксидів класу небезпеки 5.2, вимогам щодо регулювання і контролю за температурою вантажу, пропуску парів вантажу в кабіну водія, технічного стану вентиляційних отворів та відповідних клапанів вантажного відділення |
органолептичний |
Х |
Додаток 4
до Порядку
АКТ №___
проведення обов’язкового технічного контролю
транспортних засобів __________________________________________________
(найменування органу, підрозділу, військової частини)
від ____ __________ 20__ року
Мною, ______________________________________________________________________,
(посада, військове, спеціальне звання, прізвище, ініціали посадової
________________________________________________________________________________
особи служби безпеки дорожнього руху)
за участю посадових осіб органу, підрозділу, військової частини, відповідальних за використання транспортних засобів служби безпеки дорожнього руху, ________________________________________________________________________________
(посада, військове, спеціальне звання, прізвище, ініціали)
________________________________________________________________________________
проведено обов’язковий технічний контроль транспортних засобів органу, підрозділу, військової частини _______________________________________________________________:
(найменування)
Тип, марка і модель транспорт-ного засобу |
Номерний знак |
Номер |
Рік випуску |
Протокол перевірки технічного стану транспортного засобу |
Акт невідповідності технічного стану транспортного засобу |
Серія, номер технічного талона |
||||
шасі |
рами, кузова |
двигуна |
дата складення |
номер |
дата складення |
номер |
||||
Обов’язковому технічному контролю підлягає _________________ транспортних засобів.
(кількість)
Подано для проведення обов’язкового технічного контролю _________________________
(кількість)
транспортних засобів.
Пройшли обов’язковий технічний контроль ____________________ транспортних засобів
(кількість)
з числа тих, що підлягали обов’язковому технічному контролю.
Транспортні засоби, що не пройшли обов’язковий технічний контроль:
Марка, модель та номерний знак транспортного засобу |
Підстави для заборони використання транспортного засобу |
__________
Примітка. Підставами для заборони використання транспортних засобів є:
відсутність технічного талона транспортного засобу, свідоцтва про допуск транспортного засобу до перевезення небезпечних вантажів;
порушення вимог статті 37 Закону України “Про дорожній рух”, у разі виявлення якого передбачено заборону експлуатації транспортного засобу.
Посадова особа служби безпеки дорожнього руху
________________________________________________________________________________
(найменування підрозділу служби безпеки дорожнього руху)
________________________________ |
___________ (підпис) |
__________________________ |
Посадові особи органу, підрозділу, військової частини, які ознайомлені з актом: ________________________________________________________________________________
(найменування підрозділу служби безпеки дорожнього руху)
________________________________ |
___________ (підпис) |
__________________________ |
Начальник (командир) органу, підрозділу, військової частини _______________________
________________________________________________________________________________
(умовне найменування)
________________________________ |
___________ (підпис) |
__________________________ |
Інші НПА
Розпорядження КМУ №815 від 12.08.2015 Про розподіл резерву коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році Розпорядження КМУ №816 від 12.08.2015 Деякі питання використання у 2015 році коштів щодо реалізації стратегічних пріоритетів розвитку сфери транспорту Постанова КМУ №584 від 12.08.2015 Про затвердження переліку документів, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві Розпорядження КМУ №812 від 12.08.2015 Про присвоєння Шкудуну О.П. п’ятого рангу державного службовця Розпорядження КМУ №814 від 12.08.2015 Про передачу частини бюджетних призначень, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України на 2015 рік Постанова КМУ №582 від 12.08.2015 Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Ради Міністрів Української РСР від 3 червня 1986 р. № 208 Постанова КМУ №583 від 12.08.2015 Про голову комісії з ліквідації публічного акціонерного товариства Державний земельний банк Постанова КМУ №418 від 10.09.2014 Про ліквідацію публічного акціонерного товариства Державний земельний банк Наказ Мінекономрозвитку №751/164 від 10.07.2015 Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства економіки України, Міністерства статистики України та Антимонопольного комітету України від 20 квітня 1994 року № 43/79/5 Постанова Правління НБУ №520 від 12.08.2015 Про внесення змін до Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами