Укр Рус
< Про добровільне об’єднання територіальних громад

Ст. 8-1 ЗУ Про добровільне об’єднання територіальних громад від 05.02.2015 № 157-VIII


Про добровільне об’єднання територіальних громад
Стаття 8-1. Ініціювання добровільного приєднання до об’єднаних територіальних громад

Про добровільне об’єднання територіальних громад
Стаття 8-1. Ініціювання добровільного приєднання до об’єднаних територіальних громад

1. Добровільно приєднатися до об’єднаної територіальної громади, визнаної спроможною відповідно до частини четвертої статті 9 цього Закону, має право суміжна сільська, селищна територіальна громада, яка відповідно до перспективного плану формування територій громад Автономної Республіки Крим, області належить до цієї об’єднаної територіальної громади.

 

2. Ініціаторами добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади можуть бути суб’єкти, визначені частиною першою статті 5 цього Закону.

 

3. Сільський, селищний голова забезпечує вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади та її громадське обговорення, яке проводиться протягом 30 днів з дня надходження такої пропозиції. Після завершення громадського обговорення пропозиція подається до відповідної ради на наступну сесію для прийняття рішення про надання згоди на добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади.

 

4. Сільський, селищний голова після прийняття відповідною радою рішення про надання згоди на добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади надсилає пропозицію до сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади, до якої є намір приєднатися.

 

5. Сільська, селищна, міська рада об’єднаної територіальної громади на наступній сесії розглядає пропозицію щодо ініціювання добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади та за результатами розгляду приймає рішення про надання згоди на добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади або про відмову в наданні такої згоди.