Укр Рус
< Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів

Ст. 20 ЗУ Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень від 02.06.2016 № 1403-VIII


Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів
Стаття 20. Допуск до складення кваліфікаційного іспиту

Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів
Стаття 20. Допуск до складення кваліфікаційного іспиту

1. Особа, яка виявила намір здійснювати діяльність приватного виконавця, до подання заяви про допуск до складення кваліфікаційного іспиту зобов’язана пройти навчання і стажування приватного виконавця.

 

Загальний строк навчання і стажування приватного виконавця не може перевищувати трьох місяців.

 

Від проходження стажування приватного виконавця звільняються особи, які мають стаж роботи державного чи приватного виконавця, адвоката, нотаріуса, арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) не менше одного року або помічника приватного виконавця не менше двох років.

 

Про проходження навчання, стажування приватного виконавця видається свідоцтво, строк дії якого становить один рік.

 

2. Особа, яка виявила намір здійснювати діяльність приватного виконавця, після проходження навчання, стажування приватного виконавця подає до Кваліфікаційної комісії заяву про допуск до складення кваліфікаційного іспиту разом із документами, які підтверджують відповідність особи вимогам, встановленим частинами першою та другою статті 18 цього Закону, а також декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

 

3. Кваліфікаційна комісія проводить перевірку достовірності документів та відомостей, поданих особою.

 

Строк розгляду заяви про допуск до складення кваліфікаційного іспиту не повинен перевищувати 30 днів з дня її надходження.

 

За результатами розгляду заяви та доданих до неї документів Кваліфікаційна комісія приймає рішення про:

 

1) допуск особи до складення кваліфікаційного іспиту;

 

2) відмову в допуску особи до складення кваліфікаційного іспиту.

 

4. Кваліфікаційна комісія приймає рішення про відмову в допуску особи до складення кваліфікаційного іспиту, якщо:

 

1) подано не всі документи, визначені Міністерством юстиції України, або документи не відповідають встановленим вимогам;

 

2) особа не відповідає встановленим цим Законом вимогам до осіб, які виявили намір здійснювати діяльність приватного виконавця.

 

У рішенні Кваліфікаційної комісії про відмову в допуску особи до складення кваліфікаційного іспиту зазначаються причини такої відмови.

 

5. Після усунення причин, що стали підставою для прийняття Кваліфікаційною комісією рішення про відмову в допуску особи до складення кваліфікаційного іспиту, особа має право повторно звернутися до Кваліфікаційної комісії для отримання допуску в порядку, визначеному цим Законом.

 

6. Інформація про прийняте Кваліфікаційною комісією рішення про допуск (недопуск) особи до складення кваліфікаційного іспиту розміщується на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України протягом трьох днів з дня його прийняття.