Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати


Діяльність національної пошти

КВЕД 2010 Клас 53.10 Діяльність національної пошти в Україні

Клас 53.10 включає діяльність національного поштового оператора, що функціонує відповідно до зобов'язань із надання послуг у зоні загального охоплення під керуванням одного або декількох спеціально призначених постачальників послуг. Ця діяльність включає використання інфраструктури зони загального охоплення, у т.ч. місця роздрібного продажу, сортувального та технологічного устатковання, а також маршрутів доставки, якими забирають і доставляють пошту. Доставка включає поштові відправлення, тобто листи, листівки, друковані видання (газети, періодику, рекламні видання тощо), дрібні посилки, товари або документи. До цього класу також включають інші послуги, необхідні для виконання зобов'язань із надання послуг у зоні загального охоплення. 

Клас 53.10 включає:

  • виймання, сортування, перевезення та доставку внутрішніх і міжнародних поштових відправлень у вигляді посилок і бандеролей за допомогою служби поштової доставки. Перевезення може здійснюватися одним або кількома видами транспорту, як власного (приватного), так і громадського.
  • збирання листів і посилок із приватних поштових скриньок або із поштових відділень зв'язку

Клас 53.10 не включає:

  • діяльність, яка пов'язана з поштовими безготівковими розрахунками та заощадженнями на поштово-заощаджувальних рахунках, поштовими грошовими переказами, а також іншу фінансову діяльність, що її здійснюють служби національної пошти, див. 64.19