Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати


Постанова Центрвиборчком № 953 від 16.09.2014 Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

До Центральної виборчої комісії надійшли заяви громадян України про самовисування разом з іншими документами для реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України".

Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 9 частини другої статті 30, частини третьої статті 52, частини другої статті 55, частини другої статті 56, частин першої, шостої, сьомої статті 59, частин дев'ятої - одинадцятої статті 107 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 6 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, згідно з додатками 1 - 17.

2. Витяг із цієї постанови та посвідчення встановленої форми видати відповідним кандидатам у народні депутати України.

3. Цю постанову разом з відповідним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для оприлюднення у триденний строк з дня її прийняття, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії                М.ОХЕНДОВСЬКИЙ

 


Додаток 1
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Вінницької області

Одномандатний виборчий округ № 13

Яремчук Юрій Якович, народився 31 травня 1972 року в місті Вінниці, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 14

Дикий Микола Борисович, народився 12 червня 1972 року в селі Городище Літинського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в смт Літин Вінницької області, судимість відсутня, самовисування.

Молдован Віталій Вікторович, народився 3 квітня 1975 року в селі Тарасівка Жмеринського району Вінницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Жмеринка Вінницької області, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                                       Т.ЛУКАШ

 


Додаток 2
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Волинської області

Одномандатний виборчий округ № 22

Грицюк Анатолій Петрович, народився 2 січня 1955 року в селі Домашів Ківерцівського району Волинської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, проректор з виховної роботи, Академія рекреаційних технологій і права, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в селі Жидичин Ківерцівського району Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                                    Т.ЛУКАШ

 


Додаток 3
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Дніпропетровської області

Одномандатний виборчий округ № 36

Залунін Володимир Федорович, народився 16 січня 1953 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, професор кафедри обліку, економіки і управління персоналом підприємства, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 39

Астіон Василь Миколайович, народився 11 серпня 1981 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "АПК "Дніпроагро", безпартійний, проживає в селі Піщанка Новомосковського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                              Т.ЛУКАШ

 


Додаток 4
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Житомирської області

Одномандатний виборчий округ № 65

Бойчук Віталій Михайлович, народився 16 жовтня 1977 року в місті Потсдам, Німеччина, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Новоград-Волинський Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 66

Кремпіц Яніна Янушевна, народилася 24 січня 1993 року в місті Біла Церква Київської області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 67

Кропивницький Володимир Миколайович, народився 25 квітня 1972 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ПП "Проммаркет Океан", безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                              Т.ЛУКАШ

 


Додаток 5
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Запорізької області

Одномандатний виборчий округ № 74

Крайній Валерій Григорович, народився 24 листопада 1948 року в місті Запоріжжі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, радник голови правління, ПАТ "ЗАЗ", безпартійний, проживає в місті Запоріжжі, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                       Т.ЛУКАШ

 


Додаток 6
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Івано-Франківської області

Одномандатний виборчий округ № 88

Мар'янський Тарас Богданович, народився 8 квітня 1964 року в місті Коломия Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, помічник начальника, Головне управління Міністерства доходів і зборів України у Київській області, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Слюзар Ігор Богданович, народився 11 серпня 1962 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Коломийський міський голова, член Української Народної Партії, проживає в місті Коломия Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                                Т.ЛУКАШ

 


Додаток 7
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Київської області

Одномандатний виборчий округ № 97

Крижанівський Сергій Вікторович, народився 1 жовтня 1961 року в місті Шепетівка Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Інститут глобальної політики імені Зиновія Кулика, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                       Т.ЛУКАШ

 


Додаток 8
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Луганської області

Одномандатний виборчий округ № 106

Бугаєнко Олег Сергійович, народився 3 травня 1992 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Дух Володимир Богданович, народився 16 червня 1993 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, охоронець, супермаркет "АРСЕН", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Мачужак Анатолій Іванович, народився 19 листопада 1969 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Міллер Лев Ілліч, народився 5 грудня 1987 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер, ТОВ "Галінсервіс", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Половнікова Анастасія Дмитрівна, народилася 28 червня 1991 року в місті Львові, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійна, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 108

Мошенський Сергій Захарович, народився 24 травня 1968 року в смт Ящикове Перевальського району Луганської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Інститут економічного розвитку Луганщини благодійної організації "Благодійний фонд Валерія Мошенського", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Солод Микола Іванович, народився 18 січня 1986 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, старший викладач, Львівський інститут економіки і туризму, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 112

Малюга Михайло Сергійович, народився 25 березня 1983 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Пелішенко Кирило Олегович, народився 17 червня 1982 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Тасюк Микола Валерійович, народився 18 лютого 1990 року в місті Сімферополі Кримської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТЕК "Європа-транс ЛТД", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Чаус Тарас Романович, народився 16 жовтня 1988 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 114

Мошенський Сергій Валерійович, народився 6 вересня 1979 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, інженер з науково-технічної інформації, ТОВ "БМК Планета-Буд", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                        Т.ЛУКАШ

 


Додаток 9
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Львівської області

Одномандатний виборчий округ № 115

Ропяк Володимир Юліянович, народився 23 жовтня 1962 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, лікар загальної практики - сімейний лікар, Комунальна перша міська поліклініка міста Львова, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 124

Галамай Василь Ярославович, народився 29 листопада 1986 року в місті Червоноград Львівської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник завідувача Галицького відділення соціальної допомоги вдома, Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, безпартійний, проживає в місті Червоноград Львівської області, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                  Т.ЛУКАШ

 


Додаток 10
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Одеської області

Одномандатний виборчий округ № 138

Заботкін Микола Олександрович, народився 23 лютого 1960 року в селищі Любашівка Одеської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта загальна середня, пенсіонер, безпартійний, проживає в смт Любашівка Одеської області, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 139

Пеструєв Дмитро Миколайович, народився 21 серпня 1984 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 140

Цюпа Микола Адамович, народився 17 червня 1956 року в селі Тернавка Ізяславського району Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, водій, Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                     Т.ЛУКАШ

 


Додаток 11
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Полтавської області

Одномандатний виборчий округ № 149

Лотоус Віктор Вікторович, народився 6 жовтня 1964 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, член Партії "Соціалістична Україна", проживає в місті Комсомольськ Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 150

Жеваго Костянтин Валентинович, народився 7 січня 1974 року в селищі Іультин Магаданської області, Росія, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                   Т.ЛУКАШ

 


Додаток 12
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Сумської області

Одномандатний виборчий округ № 159

Луцишин Світлана Антонівна, народилася 21 листопада 1961 року в місті Львові, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Дубовицький сільський голова, безпартійна, проживає в селі Дубовичі Кролевецького району Сумської області, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                   Т.ЛУКАШ

 


Додаток 13
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Тернопільської області

Одномандатний виборчий округ № 167

Процьків Андрій Васильович, народився 27 грудня 1984 року в місті Борщів Тернопільської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа - підприємець, безпартійний, проживає в місті Борщів Тернопільської області, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії                      Т.ЛУКАШ

 


Додаток 14
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Харківської області

Одномандатний виборчий округ № 170

Дробот Дмитро Юрійович, народився 16 травня 1985 року в місті Світловодськ Кіровоградської області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "Сила людей", проживає в місті Чугуїв Харківської області, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 173

Денисенко Анатолій Петрович, народився 10 березня 1971 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань приватизації (реприватизації) та націоналізації Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 180

Янковський Станіслав Анатолійович, народився 24 липня 1976 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, провідний юрисконсульт, ТОВ СП "Родіна", член Політичної партії "Сила людей", проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії            Т.ЛУКАШ

 


Додаток 15
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Херсонської області

Одномандатний виборчий округ № 182

Мангер Владислав Миколайович, народився 27 квітня 1970 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії             Т.ЛУКАШ

 


Додаток 16
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Хмельницької області

Одномандатний виборчий округ № 187

Мельник Сергій Іванович, народився 22 лютого 1965 року в селі Моломолинці Хмельницького району Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, Хмельницький міський голова, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 189

Василик Тетяна Павлівна, народилася 21 жовтня 1978 року в місті Шепетівка Хмельницької області, громадянка України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, начальник відділу інформаційної та соціальної політики, корпорація "Сварог Вест Груп", безпартійна, проживає в місті Шепетівка Хмельницької області, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії               Т.ЛУКАШ

 

Додаток 17
до постанови Центральної виборчої комісії
від 16 вересня 2014 року № 953

ПЕРЕЛІК
кандидатів у народні депутати України, зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в одномандатних виборчих округах, утворених у межах міста Києва

Одномандатний виборчий округ № 211

Кодачигов Вадим Едуардович, народився 21 жовтня 1969 року в місті Севастополі, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 215

Коротецький Василь Павлович, народився 29 травня 1970 року в місті Севастополі, Крим, громадянин України, протягом останніх п'яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ "Турбометінвестгруп", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Секретар
Центральної виборчої комісії           Т.ЛУКАШІнші НПА

Постанова Центрвиборчком №949 від 15.09.2014 Про Порядок навчання членів окружних та дільничних виборчих комісій з виборів народних депутатів України Постанова Центрвиборчком №938 від 15.09.2014 Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Постанова Центрвиборчком №925 від 12.09.2014 Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Любоненка Ю.В. Постанова Центрвиборчком №922 від 12.09.2014 Про особу, яка вважається виключеною з виборчого списку кандидатів у народні депутати України Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Постанова Центрвиборчком №932 від 12.09.2014 Про зміни в складі окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Постанова Центрвиборчком №921 від 12.09.2014 Про реєстрацію представника Політичної партії "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)" у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Постанова Центрвиборчком №920 від 12.09.2014 Про реєстрацію представника Комуністичної партії України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Постанова Центрвиборчком №917 від 11.09.2014 Про затвердження середніх норм видатків виборчих комісій на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Постанова Центрвиборчком №909 від 11.09.2014 Про відмову в реєстрації кандидата у народні депутати України Халімончука В.М. Постанова Центрвиборчком №885 від 09.09.2014 Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів