Укр Рус

Господарський кодекс України
Стаття 16. Дотації та інші засоби державної підтримки суб'єктів господарюванняСт. 16 ГКУ від 16.01.2003 № 436-IV1. Держава може надавати дотації суб'єктам господарювання: на підтримку виробництва життєво важливих продуктів харчування, на виробництво життєво важливих лікарських препаратів та засобів реабілітації інвалідів, на імпортні закупівлі окремих товарів, послуги транспорту, що забезпечують соціально важливі перевезення, а також суб'єктам господарювання, що опинилися у критичній соціально-економічній або екологічній ситуації, з метою фінансування капітальних вкладень на рівні, необхідному для підтримання їх діяльності, на цілі технічного розвитку, що дають значний економічний ефект, а також в інших випадках, передбачених законом.

2. Держава може здійснювати компенсації або доплати сільськогосподарським товаровиробникам за сільськогосподарську продукцію, що реалізується ними державі.

3. Підстави та порядок застосування засобів державної підтримки суб'єктів господарювання визначаються законом.

Стаття 1 ...14 15 16 17 18 ...418 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Господарський кодекс України від 16.01.2003 № 436-IV 

Рекомендовані сторінки

Господарський кодекс України Стаття 17. Податки в механізмі державного регулювання господарської діяльності Господарський кодекс України Стаття 161. Використання назви країни походження товару Господарський кодекс України Стаття 18. Обмеження монополізму та сприяння змагальності у сфері господарювання