Укр Рус

Господарський кодекс України
Стаття 21. Об'єднання підприємцівСт. 21 ГКУ від 16.01.2003 № 436-IV1. З метою сприяння розвитку національної економіки, її інтеграції у світове господарство, а також створення сприятливих умов для підприємницької діяльності в Україні можуть створюватися торгово-промислові палати як добровільні об'єднання підприємців та організацій. Торгово-промислова палата є недержавною самоврядною статутною організацією, створеною на засадах членства, що має статус юридичної особи.

2. Держава сприяє торгово-промисловим палатам у виконанні ними статутних завдань.

3. Порядок утворення та діяльності торгово-промислових палат встановлюється законом.

4. Суб'єкти господарювання - роботодавці мають право на об'єднання в організації роботодавців для реалізації та захисту своїх прав.

5. Організації роботодавців є самоврядними статутними організаціями, що утворюються на засадах добровільності та рівноправності з метою представництва і захисту законних інтересів роботодавців. Організації роботодавців можуть об'єднуватися у спілки та інші статутні об'єднання роботодавців.

6. Порядок утворення та засади діяльності організацій та об'єднань роботодавців визначаються законом.

Стаття 1 ...19 20 21 22 23 ...418 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Господарський кодекс України від 16.01.2003 № 436-IV 

Рекомендовані сторінки

Господарський кодекс України Стаття 210. Кредитори неплатоспроможних боржників Господарський кодекс України Господарський кодекс України Стаття 22. Особливості управління господарською діяльністю у державному секторі економіки Господарський кодекс України Стаття 23. Відносини суб'єктів господарювання з органами місцевого самоврядуванняДодати коментар до ст.21 ГКУ від 16.01.2003 № 436-IV