Укр Рус

Господарський кодекс України
Стаття 41. Антимонопольно-конкурентне законодавствоСт. 41 ГКУ від 16.01.2003 № 436-IV1. Законодавство, що регулює відносини, які виникають у зв'язку з недобросовісною конкуренцією, обмеженням та попередженням монополізму у господарській діяльності, складається з цього Кодексу, закону про Антимонопольний комітет України , інших законодавчих актів.

2. Положення цієї глави Кодексу не поширюються на відносини, у яких беруть участь суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин, якщо результат їх діяльності проявляється лише за межами України, якщо інше не передбачено чинним міжнародним договором, згоду на обов'язковість якого надано Верховною Радою України.

3. Законом можуть бути визначені особливості регулювання відносин, пов'язаних з недобросовісною конкуренцією та монополізмом на фінансових ринках і ринках цінних паперів.

Стаття 1 ...39 40 41 42 43 ...418 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Господарський кодекс України від 16.01.2003 № 436-IV 

Рекомендовані сторінки

Господарський кодекс України Стаття 411. Виключна (морська) економічна зона України Господарський кодекс України Стаття 44. Принципи підприємницької діяльності Господарський кодекс України Стаття 410. Законодавство про концесії Господарський кодекс України Стаття 45. Організаційні форми підприємництва Господарський кодекс України Стаття 42. Підприємництво як вид господарської діяльності