Укр Рус

Кодекс адміністративного судочинства України
Стаття 251. Відмова від заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами та її наслідкиСт. 251 КАС від 06.07.2005 № 2747-IV1. Особа, яка подала заяву про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, може відмовитися від заяви до початку розгляду справи у судовому засіданні. У разі прийняття відмови від заяви суд закриває провадження за нововиявленими обставинами, про що постановляє ухвалу.

2. У разі прийняття відмови від заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами інші особи, які брали участь у справі, можуть вимагати компенсації особою, яка її подала, судових витрат, понесених ними під час перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами.

3. Особа, яка відмовилася від заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, не може повторно звертатися до суду із такою ж заявою на тих самих підставах.

Стаття 1 ...249 250 251 252 253 ...Розділ 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс адміністративного судочинства України від 06.07.2005 № 2747-IV 

Рекомендовані сторінки

Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 252. Порядок здійснення перегляду судового рішення за нововиявленими обставинами Кодекс адміністративного судочинства України Стаття 253. Судове рішення за наслідками провадження за нововиявленими обставинами