Укр Рус

Кодекс торговельного мореплавства України
Стаття 94. Обов'язкове і необов'язкове лоцманське проведення суденСт. 94 КТМУ від 23.05.1995 № 176/95-ВРЦентральний орган виконавчої влади в галузі транспорту за погодженням з іншими заінтересованими міністерствами і відомствами встановлює райони обов'язкового лоцманського проведення, категорії суден, що звільняються від обов'язкового лоцманського проведення, і публікує ці відомості у лоціях і Повідомленнях мореплавцям.

У районах обов'язкового лоцманського проведення судно не має права здійснювати плавання без державного морського лоцмана, якщо тільки судно не належить до категорії суден, що звільняються від обов'язкового лоцманського проведення.

У районах необов'язкового лоцманського проведення капітан судна у разі необхідності має право взяти на судно державного морського лоцмана.

У районах необов'язкового лоцманського проведення капітан морського порту може встановлювати обов'язкове лоцманське проведення суден:

а) які самі (ядерні судна та інші) або їх вантаж можуть становити загрозу заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу. Категорії таких суден доводяться до загального відома в обов'язковій постанові начальника морського порту;

б) які мають серйозні пошкодження корпусу, механізмів або обладнання, що може істотно вплинути на безпеку їх плавання в порту. У цьому випадку капітану судна вручається нотис про те, що його судно має слідувати під лоцманським проведенням.

Стаття 1 ...92 93 94 95 96 ...393 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кодекс торговельного мореплавства України від 23.05.1995 № 176/95-ВР 

Рекомендовані сторінки

Кодекс торгового мореплавания Украины Статья 106. Лоцманский сбор