Укр Рус

Конституція України
Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.Ст. 22 Конституція УкраїниКонституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Стаття 1 ...20 21 22 23  24 ...161 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Конституція України 

Рекомендовані сторінки

Конституція України Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Конституція України Стаття 57. Кожному гарантується право знати свої права і обов'язки. Конституція України Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство. Конституція України Стаття 38. Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влад... Конституция Украины Статья 22. Права и свободы человека и гражданина, закрепленные настоящей Конституцией, не являются исчерпывающими.Додати коментар до ст.22 Конституція України