Укр Рус

Конституція України
Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.Ст. 30 Конституція УкраїниНе допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.

У невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.

Стаття 1 ...28 29 30  31 32 ...161 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Конституція України

Рекомендованные страницы

Конституція України Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Конституція України Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності. Конституція України Стаття 31. Кожному гарантується таємниця листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції. Винятки можуть бути встановлені лише судом у випадках, передбачених за... Конституція України Стаття 29. Кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність.Додати коментар до ст.30 Конституція України