Укр Рус

Кримінальний кодекс України
Стаття 75. Звільнення від відбування покарання з випробуваннямСт. 75 ККУ1. Якщо суд при призначенні покарання у виді виправних робіт, службового обмеження для військовослужбовців, обмеження волі, а також позбавлення волі на строк не більше п'яти років, враховуючи тяжкість злочину, особу винного та інші обставини справи, дійде висновку про можливість виправлення засудженого без відбування покарання, він може прийняти рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням.

2. У цьому разі суд ухвалює звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки.

3. Іспитовий строк встановлюється судом тривалістю від одного року до трьох років.

Стаття 1 ...73 74 75 76 77 ...447 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінальний кодекс України 

Рекомендовані сторінки

Кримінальний кодекс України Стаття 76. Обов'язки, які покладає суд на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням Кримінальний кодекс України Стаття 77. Застосування додаткових покарань у разі звільнення від відбування основного покарання з випробуванням Кримінальний кодекс України Стаття 79. Звільнення від відбування покарання з випробуванням вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до семи років Кримінальний кодекс України Стаття 69. Призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено законом Кримінальний кодекс України Стаття 74. Звільнення від покарання та його відбуванняДодати коментар до ст.75 ККУ