Укр Рус

Кримінально-виконавчий кодекс України
Стаття 1. Мета і завдання кримінально-виконавчого законодавства УкраїниСт. 1 КВКУ від 11.07.2003 № 1129-IV1. Кримінально-виконавче законодавство України регламентує порядок і умови виконання та відбування кримінальних покарань з метою захисту інтересів особи, суспільства і держави шляхом створення умов для виправлення і ресоціалізації засуджених, запобігання вчиненню нових злочинів як засудженими, так і іншими особами, а також запобігання тортурам та нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню із засудженими.

2. Завданнями кримінально-виконавчого законодавства України є визначення принципів виконання кримінальних покарань, правового статусу засуджених, гарантій захисту їхніх прав, законних інтересів та обов'язків; порядку застосування до них заходів впливу з метою виправлення і профілактики асоціальної поведінки; системи органів і установ виконання покарань, їх функцій та порядку діяльності; нагляду і контролю за виконанням кримінальних покарань, участі громадськості в цьому процесі; а також регламентація порядку і умов виконання та відбування кримінальних покарань; звільнення від відбування покарання, допомоги особам, звільненим від покарання, контролю і нагляду за ними.

Стаття 1 2 3 ...166 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Кримінально-виконавчий кодекс України від 11.07.2003 № 1129-IV 

Рекомендовані сторінки

Уголовный кодекс Украины Статья 148. Подмена ребенка Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 2. Кримінально-виконавче законодавство України Кримінально-виконавчий кодекс України Стаття 3. Дія кримінально-виконавчого законодавства у просторі й часі Кримінально-виконавчий кодекс УкраїниДодати коментар до ст.1 КВКУ від 11.07.2003 № 1129-IV