Укр Рус

Про адміністративні послуги
Стаття 10. Строки надання адміністративних послугСт. 10 ЗУ Про адміністративні послуги від 06.09.2012 № 5203-VI1. Граничний строк надання адміністративної послуги визначається законом.

2. У разі якщо законом не визначено граничний строк надання адміністративної послуги, цей строк не може перевищувати 30 календарних днів з дня подання суб’єктом звернення заяви та документів, необхідних для отримання послуги.

3. Суб’єкт надання адміністративних послуг надає адміністративну послугу, а центр надання адміністративних послуг забезпечує організацію надання такої послуги у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктом звернення.

4. У разі надання адміністративної послуги суб’єктом надання адміністративних послуг, який діє на засадах колегіальності, рішення про надання адміністративної послуги або про відмову в її наданні приймається у строк, визначений частиною першою або другою цієї статті, а в разі неможливості прийняття зазначеного рішення у такий строк - на першому засіданні (слуханні) після закінчення цього строку.

5. Адміністративна послуга вважається наданою з моменту отримання її суб’єктом звернення особисто або направлення поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) листа з повідомленням про можливість отримання такої послуги на адресу суб’єкта звернення. У випадках, передбачених законодавством, відповідний документ може бути надісланий поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) або за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку. При цьому строк доставки поштової кореспонденції не зараховується до строку надання адміністративної послуги.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...20 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про адміністративні послуги від 06.09.2012 № 5203-VI 

Рекомендовані сторінки

Про місцеві державні адміністрації Стаття 6. Акти місцевих державних адміністрацій Про адміністративні послуги Стаття 17. Єдиний державний портал адміністративних послуг Про адміністративні послуги Стаття 18. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послуг Про адміністративні послуги Стаття 11. Плата за надання адміністративних послуг (адміністративний збір) Розпорядження КМУ № 523 від 16.05.2014 Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг