Укр Рус
< Про автомобільні дороги

Про автомобільні дороги
Стаття 16. Загальна характеристика та класифікаціяСт. 16 ЗУ Про автомобільні дороги від 08.09.2005 № 2862-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 08.12.2017

Вулиці і дороги міст та інших населених пунктів знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування і є комунальною власністю.

Ділянки вулиць і доріг міст та інших населених пунктів, що суміщаються з автомобільними дорогами державного значення, належать до Єдиної транспортної системи України і не підлягають приватизації. Питання виробничої діяльності комунальних служб на них, пов'язані із закриттям або обмеженням руху, погоджуються з органом державного управління автомобільними дорогами загального користування та відповідними державними органами з безпеки дорожнього руху.

Вулиці і дороги міст та інших населених пунктів поділяються на магістральні дороги , магістральні вулиці загальноміського значення , магістральні вулиці районного значення, а також вулиці і дороги місцевого значення.

Проїзна частина доріг, штучні споруди , технічні засоби організації дорожнього руху та зовнішнє освітлення на вулицях і дорогах міст та інших населених пунктів можуть передаватися безоплатно в державну власність, а також з державної в комунальну власність за рішенням відповідних органів місцевого самоврядування та Кабінету Міністрів України. { Частина четверта статті 16 в редакції Закону N 586-VI від 24.09.2008 }

Стаття 1 ...14 15 16 17 18 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті