Укр Рус

Про благодійну діяльність та благодійні організації
Стаття 17. Звітність благодійних організаційСт. 17 ЗУ Про благодійну діяльність та благодійні організації від 05.07.2012 № 5073-VI1. Благодійні організації складають та подають фінансову, статистичну та іншу обов’язкову звітність у порядку, встановленому законом.

2. Установчі документи благодійних організацій або правочини між благодійними організаціями та благодійниками можуть визначати порядок складення та надання спеціальних звітів для окремих благодійників або їх правонаступників про використання наданих ними активів.

3. Інформація про структуру та розмір доходів і витрат благодійних організацій, а також умови використання їх активів для благодійної діяльності не є конфіденційною інформацією або комерційною таємницею.

Звітність благодійних організацій може містити інформацію про особу благодійників або бенефіціарів за умови згоди благодійників, бенефіціарів або їх правонаступників чи законних представників, якщо інше не визначено законом.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...27 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про благодійну діяльність та благодійні організації від 05.07.2012 № 5073-VI 

Рекомендовані сторінки

План рахунків бухгалтерського обліку Про благодійну діяльність та благодійні організації Про благодійну діяльність та благодійні організації Стаття 19. Органи управління благодійної організації Про благодійну діяльність та благодійні організації Стаття 18. Припинення благодійних організаційДодати коментар до ст.17 ЗУ Про благодійну діяльність та благодійні організації від 05.07.2012 № 5073-VI