Укр Рус

Про боротьбу з тероризмом
Стаття 12. Управління антитерористичною операцією Ст. 12 ЗУ Про боротьбу з тероризмом від 20.03.2003 № 638-IVДля безпосереднього управління конкретною антитерористичною операцією та керівництва силами і засобами, які залучаються до здійснення антитерористичних заходів, утворюється оперативний штаб, очолюваний керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України (координаційної групи відповідного регіонального органу Служби безпеки України) або особою, яка його заміщує.

Порядок діяльності оперативного штабу з управління антитерористичною операцією визначається на основі Положення про нього, яке затверджується Кабінетом Міністрів України.

Керівник оперативного штабу визначає межі району проведення антитерористичної операції, приймає рішення про використання сил і засобів, що залучаються до її проведення, а в разі потреби за наявності передбачених законом підстав вносить на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо введення надзвичайного стану в Україні або в окремих її місцевостях.

Втручання в оперативне управління антитерористичною операцією будь-яких осіб незалежно від посади не допускається.

Законні вимоги учасників антитерористичної операції є обов'язковими для громадян і посадових осіб.

Стаття 1 ...11-1 11-2 12 13 14 ...31 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про боротьбу з тероризмом від 20.03.2003 № 638-IV 

Рекомендовані сторінки

Про боротьбу з тероризмом Стаття 13. Сили і засоби, що залучаються до проведення антитерористичної операції  Про боротьбу з тероризмом Стаття 14. Режим у районі проведення антитерористичної операції Додати коментар до ст.12 ЗУ Про боротьбу з тероризмом від 20.03.2003 № 638-IV