Укр Рус
< Про державно-приватне партнерство

Про державно-приватне партнерство
Стаття 10. Пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства Ст. 10 ЗУ Про державно-приватне партнерство від 01.07.2010 № 2404-VI1. Пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів державної власності готуються відповідними органами виконавчої влади або особами, які відповідно до цього Закону можуть бути приватними партнерами, і подаються до органу, уповноваженого Кабінетом Міністрів України.

2. Пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів комунальної власності готуються відповідними органами місцевого самоврядування або особами, які відповідно до цього Закону можуть бути приватними партнерами, і подаються на розгляд відповідних сільських, селищних, міських, районних чи обласних рад або до уповноважених ними органів.

3. Пропозиції про здійснення державно-приватного партнерства щодо об'єктів Автономної Республіки Крим готуються органом, уповноваженим Радою міністрів Автономної Республіки Крим, або особами, які відповідно до цього Закону можуть бути приватними партнерами, і подаються на розгляд Ради міністрів Автономної Республіки Крим чи до уповноваженого нею органу.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...22 

Перейти до статті