Укр Рус

Про державну податкову службу в Україні
Стаття 1. Система органів державної податкової службиСт. 1 ЗУ Про ДПСУ від 04.12.1990 № 509-XIIДо системи органів державної податкової служби належать: Державна податкова адміністрація України, спеціалізовані державні податкові інспекції, державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, державні податкові інспекції в районах, містах , районах у містах .

{ Частина перша статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2756-VI від 02.12.2010 }

У складі органів державної податкової служби знаходяться відповідні спеціальні підрозділи по боротьбі з податковими правопорушеннями .

Державна податкова адміністрація України залежно від кількості платників податків та інших місцевих умов може утворювати міжрайонні , спеціалізовані , об'єднані державні податкові інспекції та у їх складі відповідні підрозділи податкової міліції. { Частина третя статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2756-VI від 02.12.2010 }

У Державній податковій адміністрації України та державних податкових адміністраціях в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі утворюються колегії. Чисельність і склад колегії Державної податкової адміністрації України затверджуються Кабінетом Міністрів України, а колегій державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі - Державною податковою адміністрацією України. Колегії є дорадчими органами і розглядають найважливіші напрями діяльності відповідних державних податкових адміністрацій.

Структура Державної податкової адміністрації України затверджується Кабінетом Міністрів України.

{ Стаття 1 в редакції Закону N від 05.02.98 }

Стаття 1 2 3 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про державну податкову службу в Україні від 04.12.1990 № 509-XII Додати коментар до ст.1 ЗУ Про ДПСУ від 04.12.1990 № 509-XII