Укр Рус

Про доступ до публічної інформації
Стаття 20. Строк розгляду запитів на інформаціюСт. 20 ЗУ Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

2. У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

3. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

4. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Стаття 1 ...18 19 20 21 22 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI 

Рекомендовані сторінки

Про доступ до публічної інформації Про доступ до публічної інформації Стаття 22. Відмова та відстрочка в задоволенні запиту на інформацію Про доступ до публічної інформації Стаття 19. Оформлення запитів на інформацію Про доступ до публічної інформації Стаття 21. Плата за надання інформації Бюджетний кодекс УкраїниДодати коментар до ст.20 ЗУ Про доступ до публічної інформації вiд 13.01.2011 № 2939-VI