Укр Рус
< Про фізичну культуру і спорт

Про фізичну культуру і спорт
Стаття 51. Медичне забезпечення сфери фізичної культури і спорту (спортивна медицина)Ст. 51 ЗУ Про Фізкультуру і спорт від 24.12.1993 № 3808-XIIСпортивна медицина є складовою системи охорони здоров'я у сфері фізичної культури і спорту та визначає стан здоров'я, фізичний розвиток та функціональний стан організму осіб, які займаються фізичною культурою і спортом, у тому числі шляхом визначення придатності осіб до занять фізичною культурою і спортом, здійснення профілактики, діагностики, лікування захворювань та ушкоджень, пов'язаних із заняттям фізичною культурою і спортом.

Служба спортивної медицини створюється та функціонує у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Фінансування служби спортивної медицини здійснюється відповідно до закону.

Систематичному диспансерному огляду службою спортивної медицини підлягають особи, які займаються фізичною культурою, та спортсмени дитячо-юнацького, резервного спорту та спорту вищих досягнень, ветерани спорту.

Допуск осіб до занять фізичною культурою і спортом здійснює лікар із спортивної медицини. cprt9 {color: white; font-style: italic}

Заняття фізичною культурою і спортом здійснюються з додержанням медичних норм, встановлених центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров'я.

Стаття 1 ...49 50 51 52 53 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті