Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України

< Про іпотеку

Про іпотеку
Стаття 24. Відступлення прав за іпотечним договоромСт. 24 ЗУ Про іпотеку вiд 05.06.2003 № 898-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 04.01.2018

Відступлення прав за іпотечним договором здійснюється без необхідності отримання згоди іпотекодавця, якщо інше не встановлено іпотечним договором, і за умови, що одночасно здійснюється відступлення права вимоги за основним зобов'язанням. Якщо не буде доведено інше, відступлення прав за іпотечним договором свідчить про відступлення права вимоги за основним зобов'язанням.

Іпотекодержатель зобов'язаний письмово у п'ятиденний строк повідомити боржника про відступлення прав за іпотечним договором і права вимоги за основним зобов'язанням.

Правочин про відступлення прав за іпотечним договором підлягає нотаріальному посвідченню. Відомості про таке відступлення підлягають державній реєстрації у встановленому законодавством порядку. від 22.12.2005 )

Відступлення прав за іпотечним договором та основним зобов'язанням не допускається у разі видачі заставної. Після видачі заставної перехід прав іпотекодержателя за іпотечним договором та основним зобов'язанням до іншої особи здійснюється шляхом передачі заставної у встановленому цим Законом порядку. від 15.12.2005 )

Стаття 1 ...22 23 24 25 26 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті