Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 7 ЗУ Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидног від 05.04.2005 № 2509-IV


Чинний зі змінами. Перевірено 20.04.2018

Про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії (когенерацію) та використання скидного енергопотенціалу Стаття 7. Відносини власності при створенні і використанні когенераційних установок

При створенні когенераційних установок, у тому числі на базі діючих енергетичних об'єктів у промисловості або у комунальному теплопостачанні, із залученням коштів інвестора такий інвестор може набувати права власника когенераційної установки на умовах, визначених інвестиційною угодою.

Уповноваженим особам власника , інвестора когенераційної установки надається право доступу на територію, до приміщень і обладнання енергетичних об'єктів для спорудження та технічного обслуговування когенераційної установки на умовах, визначених інвестиційною угодою.

Власникам , інвесторам когенераційної установки надається відповідно до Земельного кодексу України право користування земельною ділянкою, на якій розташовується когенераційна установка, у тому числі в охоронній зоні з обмеженнями відповідно до закону або договору.

Власник когенераційної установки вирішує питання використання когенераційної установки на власний розсуд, а співвласники - за відповідною угодою, з урахуванням обмежень, передбачених законом.
Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті