Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 6. Територіальні громадиСт. 6 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Первинним суб'єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста.

2. Територіальні громади сусідніх сіл можуть об'єднуватися в одну територіальну громаду, створювати єдині органи місцевого самоврядування та обирати єдиного сільського голову.

3. Добровільне об'єднання територіальних громад відбувається за рішенням місцевих референдумів відповідних територіальних громад сіл. Таке рішення є наданням згоди на створення спільних органів місцевого самоврядування, формування спільного бюджету, об'єднання комунального майна.

4. Вихід із складу сільської громади здійснюється за рішенням референдуму відповідної територіальної громади.

5. У містах з районним поділом територіальні громади районів у містах діють як суб'єкти права власності.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 1. Основні терміни, використані в цьому Законі Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 19. Статут територіальної громади села, селища, міста Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 8. Загальні збори громадян Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 11. Виконавчі органи рад