Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 6. Територіальні громадиСт. 6 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Первинним суб'єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста.

2. Територіальні громади сусідніх сіл можуть об'єднуватися в одну територіальну громаду, створювати єдині органи місцевого самоврядування та обирати єдиного сільського голову.

3. Добровільне об'єднання територіальних громад відбувається за рішенням місцевих референдумів відповідних територіальних громад сіл. Таке рішення є наданням згоди на створення спільних органів місцевого самоврядування, формування спільного бюджету, об'єднання комунального майна.

4. Вихід із складу сільської громади здійснюється за рішенням референдуму відповідної територіальної громади.

5. У містах з районним поділом територіальні громади районів у містах діють як суб'єкти права власності.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР

Рекомендованные страницы

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 2. Поняття місцевого самоврядування Эксплуатация детей Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 7. Місцевий референдум Конституція України Стаття 141. До складу сільської, селищної, міської, районної, обласної ради входять депутати, які обираються жителями села, селища, міста, району, області на основі загального, рів...Додати коментар до ст.6 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР