Укр Рус

Про місцеве самоврядування в Україні
Стаття 6. Територіальні громадиСт. 6 ЗУ Про місцеве самоврядування вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР1. Первинним суб'єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста.

2. Територіальні громади сусідніх сіл можуть об'єднуватися в одну територіальну громаду, створювати єдині органи місцевого самоврядування та обирати єдиного сільського голову.

3. Добровільне об'єднання територіальних громад відбувається за рішенням місцевих референдумів відповідних територіальних громад сіл. Таке рішення є наданням згоди на створення спільних органів місцевого самоврядування, формування спільного бюджету, об'єднання комунального майна.

4. Вихід із складу сільської громади здійснюється за рішенням референдуму відповідної територіальної громади.

5. У містах з районним поділом територіальні громади районів у містах діють як суб'єкти права власності.

Стаття 1 ...4 5 6 7 8 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про місцеве самоврядування в Україні вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 7. Місцевий референдум Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 2. Поняття місцевого самоврядування Про місцеве самоврядування в Україні Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 6. Територіальні громади Про місцеве самоврядування в Україні Стаття 10. Ради - представницькі органи місцевого самоврядування