Укр Рус

Про Національне антикорупційне бюро України
Стаття 1. Статус Національного антикорупційного бюро УкраїниСт. 1 ЗУ Про Національне антикорупційне бюро України від 14.10.2014 № 1698-VII1. Національне антикорупційне бюро України (далі - Національне бюро) є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових.

Завданням Національного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

2. Національне бюро утворюється Президентом України відповідно до цього та інших законів України.

Стаття 1 2 3 ...31 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Національне антикорупційне бюро України від 14.10.2014 № 1698-VII 

Рекомендовані сторінки

Про Національне антикорупційне бюро України Про Національне антикорупційне бюро України Стаття 3. Основні принципи діяльності Національного бюро Про Національне антикорупційне бюро України Стаття 2. Правова основа діяльності Національного бюро Скачать Закон України Про Національне антикорупційне бюро УкраїниДодати коментар до ст.1 ЗУ Про Національне антикорупційне бюро України від 14.10.2014 № 1698-VII