Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 12 ЗУ Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення від 23.09.1997 № 538/97-ВР


Чинний зі змінами. Перевірено 17.09.2018


Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення
Стаття 12. Апарат Національної ради 

1. Для правового, наукового, інформаційного, організаційного, матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності Національної ради створюється апарат Національної ради.

2. Апарат Національної ради очолює керівник апарату Національної ради (далі - керівник апарату). На посаду керівника апарату не може бути призначений член Національної ради.

3. Структура, штатний розпис і положення про апарат Національної ради розробляються і затверджуються Національною радою.

4. Керівник апарату та керівники структурних підрозділів апарату Національної ради призначаються та звільняються з посади Національною радою.

5. Припинення повноважень членів Національної ради не є підставою для розірвання трудових договорів з працівниками апарату Національної ради.

6. Працівники апарату Національної ради є державними службовцями, категорії посад яких прирівнюються до відповідних категорій посад працівників апарату Кабінету Міністрів України. { Частина шоста статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3317-IV від 12.01.2006 }
  Розділ III
ПОВНОВАЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ

Стаття 1 ...10 11 12 13 14 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті