Укр Рус
< Про недержавне пенсійне забезпечення

Про недержавне пенсійне забезпечення
Стаття 43. Відповідальність особи, що здійснює управління активами пенсійних фондівСт. 43 ЗУ Про недержавне пенсійне забезпечення від 09.07.2003 № 1057-IV
1. Особа, що здійснює управління активами пенсійних фондів, несе відповідальність перед пенсійним фондом за виконання своїх зобов'язань і збитки, завдані пенсійному фонду внаслідок порушення цією особою законодавства, положень інвестиційної декларації пенсійного фонду або договору про управління активами пенсійного фонду, всім майном, що належить їй на праві власності.

2. Збитки, завдані пенсійному фонду внаслідок порушень, визначених частиною першою цієї статті, відшкодовуються за рахунок резервного фонду особи, що здійснює управління активами такого пенсійного фонду, а у разі недостатності резервного фонду - за рахунок іншого майна цієї особи. Порядок формування резервного фонду встановлюється Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку за погодженням з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.


Стаття 1 ...41 42 43 44 45 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті