Укр Рус

Про очищення влади
Стаття 4. Заяви посадових або службових осібСт. 4 ЗУ Про очищення влади від 16.09.2014 № 1682-VII
1. Особи, які перебувають на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 цього Закону, подають керівнику або органу, зазначеному у частині четвертій статті 5 цього Закону, власноручно написану заяву, у якій повідомляють про те, що до них застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 цього Закону, або повідомляють про те, що до них не застосовуються відповідні заборони, та про згоду на проходження перевірки, згоду на оприлюднення відомостей щодо них відповідно до цього Закону (далі - заява).

2. Заява подається не пізніше ніж на десятий день з дня початку проведення перевірки у відповідному органі, на підприємстві згідно з планом проведення перевірок, затвердження якого передбачено пунктом 3 частини другої статті 5 цього Закону.

3. Неподання заяви у строк, передбачений частиною другою цієї статті, є підставою для звільнення особи із займаної посади не пізніш як на третій день після спливу строку на подання заяви та застосування до неї заборони, передбаченої частиною третьою статті 1 цього Закону.

Подання заяви, у якій особа повідомляє про те, що до неї застосовується заборона, зазначена у частині третій або четвертій статті 1 цього Закону, є підставою для звільнення особи із займаної посади не пізніш як на третій день після подання такої заяви та застосування до неї відповідної заборони.


Стаття 1 2 3 4 5 6 ...8 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про очищення влади від 16.09.2014 № 1682-VII 

Рекомендовані сторінки

Про очищення влади Стаття 5. Проведення перевірки Про очищення влади Стаття 6. Заяви осіб, які претендують на зайняття посад Про очищення влади Стаття 3. Критерії здійснення очищення влади (люстрації) Про очищення влади Про очищення влади Стаття 2. Посади, щодо яких здійснюються заходи з очищення влади (люстрації)Додати коментар до ст.4 ЗУ Про очищення влади від 16.09.2014 № 1682-VII