Укр Рус

Про очищення влади
Стаття 4. Заяви посадових або службових осібСт. 4 ЗУ Про очищення влади від 16.09.2014 № 1682-VII
1. Особи, які перебувають на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 цього Закону, подають керівнику або органу, зазначеному у частині четвертій статті 5 цього Закону, власноручно написану заяву, у якій повідомляють про те, що до них застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 цього Закону, або повідомляють про те, що до них не застосовуються відповідні заборони, та про згоду на проходження перевірки, згоду на оприлюднення відомостей щодо них відповідно до цього Закону (далі - заява).

2. Заява подається не пізніше ніж на десятий день з дня початку проведення перевірки у відповідному органі, на підприємстві згідно з планом проведення перевірок, затвердження якого передбачено пунктом 3 частини другої статті 5 цього Закону.

3. Неподання заяви у строк, передбачений частиною другою цієї статті, є підставою для звільнення особи із займаної посади не пізніш як на третій день після спливу строку на подання заяви та застосування до неї заборони, передбаченої частиною третьою статті 1 цього Закону.

Подання заяви, у якій особа повідомляє про те, що до неї застосовується заборона, зазначена у частині третій або четвертій статті 1 цього Закону, є підставою для звільнення особи із займаної посади не пізніш як на третій день після подання такої заяви та застосування до неї відповідної заборони.


Стаття 1 2 3 4 5 6 ...8 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про очищення влади від 16.09.2014 № 1682-VII 

Рекомендовані сторінки

Про очищення влади Про очищення влади Стаття 5. Проведення перевірки Про очищення влади Стаття 2. Посади, щодо яких здійснюються заходи з очищення влади (люстрації) Про очищення влади Стаття 1. Основні засади очищення владиДодати коментар до ст.4 ЗУ Про очищення влади від 16.09.2014 № 1682-VII