Укр Рус

Про охоронну діяльність
Стаття 14. Підготовка та перепідготовка персоналу охорониСт. 14 ЗУ Про охоронну діяльність від 22.03.2012 № 4616-VI1. Персонал охорони навчається, проходить підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації в навчальних закладах різних форм власності. Представники центрального органу виконавчої влади у сфері охоронної діяльності можуть залучатися до складу кваліфікаційних комісій професійно-технічних навчальних закладів, які готують фахівців у сфері охоронної діяльності. Підготовка персоналу охорони 1-3 розряду може також здійснюватися суб'єктами охоронної діяльності.

2. Навчальні програми, порядок і рівень підготовки, терміни підготовки, перепідготовки (спеціалізації) та підвищення кваліфікації персоналу охорони визначаються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі освіти і науки, молоді та спорту за погодженням з центральним органом виконавчої влади у сфері охоронної діяльності.

Стаття 1 ...12 13 14 15 16 ...19 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охоронну діяльність від 22.03.2012 № 4616-VI 

Рекомендовані сторінки

Про охоронну діяльність Стаття 15. Відповідальність персоналу охорони Про охоронну діяльність Стаття 16. Порядок застосування персоналом охорони заходів фізичного впливу та спеціальних засобів Про охоронну діяльність Про охоронну діяльність Стаття 13. Обов'язки персоналу охорони Про охоронну діяльність Стаття 12. Права персоналу охорони