Укр Рус

Про охоронну діяльність
Стаття 19. Форми взаємодії з правоохоронними органамиСт. 19 ЗУ Про охоронну діяльність від 22.03.2012 № 4616-VI1. Суб'єкти охоронної діяльності організовують взаємодію з правоохоронними органами у формі:

1) проведення спільних нарад, консультацій;

2) обміну інформацією з питань попередження та припинення правопорушень;

3) інших не заборонених законодавством заходів за умови, що не порушуються права та обов'язки суб'єктів господарювання і здійснення таких заходів належить до компетенції відповідного правоохоронного органу.

Розділ VI
ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Цей Закон набирає чинності через шість місяців з дня його опублікування.

2. Внести до статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 36, ст. 299 із наступними змінами) такі зміни:

частину другу викласти в такій редакції:

"Господарська діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, а також охоронна діяльність підлягають ліцензуванню відповідно до цього Закону з урахуванням особливостей, визначених законами України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори", "Про лікарські засоби" та "Про охоронну діяльність".

пункт 29 частини третьої виключити.

3. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації положень цього Закону.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
22 березня 2012 року
№ 4616-VI

Стаття 1 ...17 18 19 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про охоронну діяльність від 22.03.2012 № 4616-VI 

Рекомендовані сторінки

Про охоронну діяльність Про охоронну діяльність Стаття 1. Визначення термінів Про охоронну діяльність Стаття 12. Права персоналу охорони Про охоронну діяльність Стаття 14. Підготовка та перепідготовка персоналу охорони Про охоронну діяльність Стаття 13. Обов'язки персоналу охорониДодати коментар до ст.19 ЗУ Про охоронну діяльність від 22.03.2012 № 4616-VI