Укр Рус

Про оцінку земель
Стаття 7. Оцінювачі з експертної грошової оцінки земельних ділянок та розробники технічної документації з оцінки земель Ст. 7 ЗУ Про оцінку земель від 11.12.2003 № 1378-IVОцінювачами з експертної грошової оцінки земельних ділянок можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які склали кваліфікаційний іспит та одержали кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок відповідно до вимог цього Закону та Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" .

Оцінювачем з експертної грошової оцінки земельних ділянок не може бути особа, яка має судимість за корисливі злочини, якщо ця судимість не погашена і не знята в установленому законом порядку.

Розробниками технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок є особи, які згідно із Законом України "Про землеустрій" мають право на здійснення діяльності у сфері землеустрою. Відповідність технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок положенням нормативно-технічних документів, стандартів, норм і правил засвідчується:

у паперовій формі - підписом та особистою печаткою сертифікованого інженера-землевпорядника;

в електронній формі - електронним цифровим підписом сертифікованого інженера-землевпорядника згідно із законодавством про використання електронного цифрового підпису. { Частина третя статті 7 в редакції Закону N 5394-VI від 02.10.20

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...28 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про оцінку земель від 11.12.2003 № 1378-IV 

Рекомендовані сторінки

Про оцінку земель Стаття 8. Професійна підготовка оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок  Про оцінку земель Стаття 9. Позбавлення кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок Додати коментар до ст.7 ЗУ Про оцінку земель від 11.12.2003 № 1378-IV