Укр Рус

Про пенсійне забезпечення
Стаття 8. Кошти на виплату пенсій. Звільнення пенсій від податківСт. 8 ЗУ Про пенсійне забезпечення вiд 05.11.1991 № 1788-XIIВиплата пенсій здійснюється з коштів Пенсійного фонду України.

{ Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2631-III від 11.07.2001 }

Пенсійний фонд України є самостійною фінансово-банківською системою, не входить до складу державного бюджету України, формується за рахунок коштів, що відраховуються підприємствами і організаціями на заходи соціального страхування за тарифами, диференційованими залежно від небезпечності, шкідливості, тяжкості робіт та стану інших умов праці, страхових внесків громадян, які займаються підприємницькою діяльністю, обов'язкових страхових внесків громадян, а також коштів державного бюджету України. Положення про Пенсійний фонд України затверджується Кабінетом Міністрів України.

{ Частина друга статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 17.06.93 }

Фінансування витрат на виплату пенсій провадиться по всій території України щомісячно незалежно від надходжень коштів та соціально-економічного стану конкретних регіонів за рахунок перерозподілу коштів Пенсійного фонду України в межах країни. Забороняється розрив у строках фінансування витрат на виплату пенсій у різних адміністративно-територіальних одиницях.Пенсії не підлягають оподаткуванню.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про пенсійне забезпечення вiд 05.11.1991 № 1788-XII 

Рекомендовані сторінки

Про пенсійне забезпечення Про пенсійне забезпечення Стаття 9. Добровільне страхування додаткової пенсії Про пенсійне забезпечення Стаття 10. Органи, що здійснюють пенсійне забезпечення