Укр Рус

Про пенсійне забезпечення
Стаття 8. Кошти на виплату пенсій. Звільнення пенсій від податківСт. 8 ЗУ Про пенсійне забезпечення вiд 05.11.1991 № 1788-XIIВиплата пенсій здійснюється з коштів Пенсійного фонду України.

{ Частина перша статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2631-III від 11.07.2001 }

Пенсійний фонд України є самостійною фінансово-банківською системою, не входить до складу державного бюджету України, формується за рахунок коштів, що відраховуються підприємствами і організаціями на заходи соціального страхування за тарифами, диференційованими залежно від небезпечності, шкідливості, тяжкості робіт та стану інших умов праці, страхових внесків громадян, які займаються підприємницькою діяльністю, обов'язкових страхових внесків громадян, а також коштів державного бюджету України. Положення про Пенсійний фонд України затверджується Кабінетом Міністрів України.

{ Частина друга статті 8 із змінами, внесеними згідно із Законом N від 17.06.93 }

Фінансування витрат на виплату пенсій провадиться по всій території України щомісячно незалежно від надходжень коштів та соціально-економічного стану конкретних регіонів за рахунок перерозподілу коштів Пенсійного фонду України в межах країни. Забороняється розрив у строках фінансування витрат на виплату пенсій у різних адміністративно-територіальних одиницях.Пенсії не підлягають оподаткуванню.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про пенсійне забезпечення вiд 05.11.1991 № 1788-XII 

Рекомендовані сторінки

Про пенсійне забезпечення Про пенсійне забезпечення Стаття 9. Добровільне страхування додаткової пенсії Про пенсійне забезпечення Стаття 10. Органи, що здійснюють пенсійне забезпеченняДодати коментар до ст.8 ЗУ Про пенсійне забезпечення вiд 05.11.1991 № 1788-XII